Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ostatnio obserwuję, że w sumie sporo jest na AK osób z "jakimiś" ciągotami do polskich aut wink.gif No i bardzo dobrze waytogo.gif

Dziękuję oficjalnie somsiadowi Tomirkowi za super gifta, którego dzisiaj dostałem blagam.gifblagam.gif20.GIF

001nv.jpg

002it.jpg

Czyli coś nowego do mojej Polsko-Gadżetowej kolekcji zlosnik.gif

(na tą chwile dużo bogatszej, niż poniżej)

004ire.jpg

005ia.jpg

006prmn.jpg

No i jeden z moich ostatnich zakupów ok.gif

Breloczek-tłok, na którym logo POLSKI FIAT ma wymiary: 4mm / 7mm biglaugh.gif

003omw.jpg

Przy okazji cfaniaczek.gif Jeśli ktoś z Was ma do oddania (niepotrzebne) lub do sprzedania jakieś breloczki, proporczyki lub cokolwiek innego związanego z logo POLSKI FIAT, albo konkretnie maluchem, to ja chętnie waytogo.gif

20.GIF

EDIT!

Zapomniałem wspomnieć, że we własnym zakresie na bazie zdjęcia zrekonstruowałem w Corelu 2 loga:

13616748.jpg

986181964kopia.jpg

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak ostatnio obserwuję, że w sumie sporo jest na AK osób z "jakimiś" ciągotami do polskich aut No

> i bardzo dobrze

> Dziękuję oficjalnie somsiadowi Tomirkowi za super gifta, którego dzisiaj dostałem

> Czyli coś nowego do mojej Polsko-Gadżetowej kolekcji

> (na tą chwile dużo bogatszej, niż poniżej)

> No i jeden z moich ostatnich zakupów

> Breloczek-tłok, na którym logo POLSKI FIAT ma wymiary: 4mm / 7mm

> Przy okazji Jeśli ktoś z Was ma do oddania (niepotrzebne) lub do sprzedania jakieś breloczki,

> proporczyki lub cokolwiek innego związanego z logo POLSKI FIAT, albo konkretnie maluchem, to

> ja chętnie

Czadowy krawat zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak ostatnio obserwuję, że w sumie sporo jest na AK osób z "jakimiś" ciągotami do polskich aut

Ja mam ciągoty do polskiej motoryzacji zeby.GIF

Waham sie nad zakupem Komara do renowacji zeby.GIF

To ma być bardziej w celach nauki, gdyż chciałbym "wziąć na warsztat" jakis samochodzik, typu syrena lub jakieś inne Polskie "bydle" . A szkoda byłoby zepsuć przez brak umiejętnosci zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Waham sie nad zakupem Komara do renowacji

mnie ogólnie do 2ch kółek nie ciągnie grinser006.gif

> To ma być bardziej w celach nauki, gdyż chciałbym "wziąć na warsztat" jakis samochodzik, typu

> syrena lub jakieś inne Polskie "bydle" . A szkoda byłoby zepsuć przez brak umiejętnosci

słusznie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurde, na zdjęciu całkiem ładnie się prezentuje Szkoda, że nie miałem z logiem "Polski Fiat"

I ten jest gites somsiad waytogo.gif Przeca i na kanta przez jakiś czas mocno chorowałem biglaugh.gif Do tego stopnia, że pytałem na Motodyskusjach co i jak 270751858-jezyk.gif

> A breloczek - tłok wymiata

I do tego kupiłem go za śmieszne pieniądze ok.gif

Czasem się trafi okazja, jak ślepej kurze ziarno zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a Twojego biało-czerwonego "malca" to ja widziałem ostatnio na Kawęczynie z tablicami WWxxxxC

boje_sie.gif było foty czaskać zlosnik.gif

Kilka osób go widziało (po sprzedaniu) ok.gif Nawet mąż mojej szefowej mnie zaczepił, że go widział zlosnik.gif

Ja na żywo go nie widziałem.... i nie żałuję cfaniaczek.gif Za to żałuję, że widziałem go na allegro.... icon_rolleyes.gif tym bardziej że aukcja dotyczyła innego malucha a mój był "gratis" oslabiony.gif

foto z aukcji:

1111mph.jpg

Niby spoko, bo śmiga bokiem... cfaniaczek.gif ale mi jest żal icon_rolleyes.gif

22222jpg.jpg

Bo to auto zostało stworzone do lansu a nie do upalania i tak je zapamiętałem waytogo.gif

3333fd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> było foty czaskać

> Kilka osób go widziało (po sprzedaniu) Nawet mąż mojej szefowej mnie zaczepił, że go widział

> Ja na żywo go nie widziałem.... i nie żałuję Za to żałuję, że widziałem go na allegro.... tym

> bardziej że aukcja dotyczyła innego malucha a mój był "gratis"

> foto z aukcji:

> Niby spoko, bo śmiga bokiem... ale mi jest żal

> Bo to auto zostało stworzone do lansu a nie do upalania i tak je zapamiętałem

ale tamtym powoził dziadek z brodą i blachami WWxxxxC palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale tamtym powoził dziadek z brodą i blachami WWxxxxC

dziwne zlosnik.gif

OSOBIŚCIE sprzedałem malca kobiecie po 40stce w Piastowie cfaniaczek.gif (swoja drogą dobra była ta transakcja bo zadzwoniła do mnie, żebym przyjeżdżał, bo ma gotowa umowę hehe.gif)

Potem (sądząc po fotach) musiał być jakiś młody gniewny zlosnik.gif

A Ty piszesz o dziadku? zlosnik.gif

Pomijając stylistykę, jak widać ELEGANT nie zagrzeje dłuższej chwili w jednym miejscu rotfl.gif

I tak mi go szkoda zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapomniałem wspomnieć, że we własnym zakresie na bazie zdjęcia zrekonstruowałem w Corelu 2 loga:

szkoda, że używałeś jakichś gotowych fontów, które niezbyt pasują, zamiast solidnie odrysować oryginały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szkoda, że używałeś jakichś gotowych fontów, które niezbyt pasują, zamiast solidnie odrysować

> oryginały...

spełnia to moje oczekiwania ok.gif

Nie mam dostatecznej wprawy, żeby odrysować to na tyle dokładnie, żeby wyglądało estetycznie. Dlatego gotowy font jest lepszy, mimo, że nie do końca zgodny z oryginałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mylić z [kurza twarz], który to był dawna ozdobą z nici/sznurka w kształcie pędzla. Bodajże przy

> pasie [kurza twarz] się nosiło.

A potem sie takie kawaly czytalo:

"Jakaś parka uprawia seks. W pewnym momencie rozlega się dzwonek do drzwi. Kobieta krzyczy do faceta:

- Uciekaj, to mój mąż!

Facet w popłochu ucieka na żyrandol. Wchodzi mąż i pyta się kobiety:

- Dlaczego leżysz nago w łóżku?

Kobieta odpowiada:

- Aaa, właśnie spałam..

- A ten facet?

- A to malarz, przyszedł malować sufit!

- Tak, właśnie widzę. Jeszcze mu farba z pędzla kapie..."

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> czy już Ci ktoś mówił że jesteś pieprznięty ... ale tak pozytywnie

> szkoda że nie masz już malucha bo ja bagażnik znalazłem .... w stanie jak na 20 lat które ma to w

> stanie idealnym

chyba każdy z nas ma jakieś odchyły hehe.gifhehe.gifhehe.gif Mniej lub bardziej pozytywne zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> a kojarzysz może wersje maluszków z kremową tapicerką w środku (deska, dywaniki, obicia drzwi)

> Mój był z 1987r, miał środek kremowy...to jakieś eksportówki były? Więcej już takiego nie

> spotkałem...

Kremowa tapicerka 87 hmm.gif Może 77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.