Hannibal Lecter
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Zawartość dodana przez Hannibal Lecter
- Nowy Fiat 126p
-
Brak możliwości odczytu VIN
W uno byl na kielichu. Jak sprzedawałem uno to vin był do połowy przerdzewialy.
-
Grzejnik (kaloryfer).
No ale ten z hurtowni to nie będzie to samo co np. w obi? Jacyś inni producenci?
-
Grzejnik (kaloryfer).
A jednak. Złośliwy admin wywalił to na kącik zrób to sam.
-
Grzejnik (kaloryfer).
Jak nie z marketu to skąd? Pytanie może głupie, ale jestem laikiem w tym przypadku.
-
Grzejnik (kaloryfer).
Wymiennie. Pytałem bo się na tym nie znam.
-
Grzejnik (kaloryfer).
Wymienię. Ja się kompletnie na tym nie znam. Dlatego pytałem, czy można "ciapnąć" jakąś lutownicą i po problemie, czy wymieniać.
-
Grzejnik (kaloryfer).
Ten jest potrójny. Jak patrzyłem to jakieś 375 zł (więc żaden pieniądz). Ale nadal jestem zdziwiony, że w takim miejscu potrafił przerdzewieć.
-
Grzejnik (kaloryfer).
To jest na stryszku na poddaszu. Wyciągnięte z kondygnacji niżej. Taka dziupla (nie pokój) młodego.
-
Grzejnik (kaloryfer).
Mam pytanko. W takim dziwnym miejscu przerdzewiał mi kaloryfer. Da się to jakoś zalatać (zaspawać), czy raczej wymienić na nowy? Adminów proszę o nieprzerzucanie na kącik zrób to sam. Tam nikt mi nie odpowie, poza tym nie będę sam przy tym majsterkował.
-
Dziwny przegląd gwarancyjny hybrydy Yaris Cros
Toyota lider niezawodności!
-
Jak coś zamocować na ścianie ze styropianem?
Przyklej ośmiorniczką albo super glue.
-
Tarcze hamulcowe.
Jakiej firmy będą dobre? W Fordzie chcą 430 za sztukę + 360 za klocki + wymiana. Trochę ich pogięło. Przecież to tylko Fiesta.
-
Skrzypiące zawieszenie
Skrzypi przy przejazdach przez progi?
-
sprzęgło
Nie, nie dywanik.
-
sprzęgło
Jakiś dziwny dźwięk ze sprzęgła w fieście żony słychać. Takie "gumowe" trzeszczenie przy wciskaniu i puszczaniu słychać. Co jest nie tak?
-
gipsowanie, podmalowywanie
Miałem małe przecieki przy oknach okiennych. Jaki będzie najlepszy materiał do wyrównania tego? zwykły gips? jakaś pasta? Jak się do tego zabrać?
-
Ford puma vs toyota yaris cross
To jest AK - motoKącik więc pytam. Fordy znam. Przejechanie się kawałek niewiele mówi o aucie. Dlatego pytam Koleżeństwa, które może znają się trochę więcej na autach niż ja.
-
Ford puma vs toyota yaris cross
Na to samo co złoty matiz?
-
Ford puma vs toyota yaris cross
Co Waszym zdaniem jest lepsze? Do fordów mam sentyment i bardziej podoba mi się wnętrze. Z drugiej strony toyota ma większą pojemność silnika.
-
Pianka montażowa.
Ale mnie już rzadko twardnieje.
-
Pianka montażowa.
Ejjjj adminie wrócicie to na HP. Tu mi nikt nie pomoże, a za 2 godziny żona wraca.
-
Pianka montażowa.
A i z materiałowej kanapy. Zacząłem wycierać ale tylko chyba wtarłem.
-
Pianka montażowa.
Chciałem zostać bohaterem domu i jak zwykle mi nie wyszło. Czym zmyć piankę montażową ze ściany i kafelek? Koszulka pewnie do wyjeb...? A z włosów da się to usunąć? Z rąk jakoś poszło.
-
okna dachowe fakro.
W sumie ramy są ok. No ale fakt mają już swoje lata. Zwykłe okna wywaliłbym bez wąchania, ale w dachowych przeraża mnie rujnacja.