Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

d_m

moderator
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. d_m odpowiedział micha- na temat - Francowate
    dobre pytanie, miałem je od nowości i nic nie wskazuje że miało by ich nie mieć
  2. d_m odpowiedział micha- na temat - Francowate
    jakoś tak wyszło że nie mam na miejscu było zbyt duże zamieszanie a potem auto pojechało już lawetą i to był ostatni raz jak je widziałem
  3. d_m odpowiedział micha- na temat - Francowate
    biały też już przeszedł w czas przeszły ale miał mniej szczęścia bo po spotkaniu z jeleniem poszedł na żyletki ... długo trwała batalia z ubezpieczycielem obie podłużnice poszły w prawo aż podszybie się skrzywiło, słupki A wygięły się w "V", ale żadna poduszka nie wybuchła jedyne dobre że nikomu nic się nie stało a miałem na pokładzie komplet tzn 7 osób
  4. d_m odpowiedział micha- na temat - Francowate
    i z początkiem czerwca czarny poszedł do nowego właściciela
  5. Może ktoś wpadnie na pomysł co może być problemem Auto bez klimy jeździ i jest wszystko git, problemy zaczają się gdy podczas jazdy przy włączonej klimie tzn. jak wrzucę na luz też gaśnice albo jak się zatrzymam na światłach to też gaśnie ale jak jadę to klima pracuje prawidłowo, prawidłowo też pracuje jak włączę klimę na postoju ale jak ruszę to każdy postój czy luz oznacza zgaśniecie silnika pacjent to 1.4 benzin 63kw
  6. d_m odpowiedział polcomp na temat - Motokącik
    tak potwierdzam wrażenia pomiędzy IV i V są zupełnie inne, na niekorzyść V sposób rozmieszczenie belek (w Espace V oczywiście) jest dyskusyjny moim zdaniem są za blisko siebie, przez co trochę zabawy jest z ustawaniem boxa tak aby ciężar rozkładał się równomiernie raz już dałem box za bardzo do przodu i strasznie go podrywało podczas jazdy wygląda że strasznie marudzę ale w poprzednim aucie miałem ciszej i box był zawsze idealnie ustawiony na aucie a w Renuarze tak nie mam fory oryginalnego chyba największego dostępnego boxa na oryginalnych belkach w Espace V
  7. d_m odpowiedział polcomp na temat - Motokącik
    moje doświadczenia z Espace V i oryginalnymi belkami jest takie że są kiepskie, hałasują strasznie i tu nie potrzeba zawrotnych prędkości wolę jeździć cały czas z boxem niż z samymi belkami
  8. d_m odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Witajcie od czwartku posiadam jeszcze jednego renuara rok 2019, 1.8 TCe automat
  9. d_m odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Witajcie od poniedziałku posiadam kolejnego renuara rok 2010, 2.0 PB skrzynia CVT
  10. d_m odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    dokładnie C4 Picasso 1,6 PB, 156 KM z 2010 albo 2011 roku to "moje" auto nie jest wystawione w internetach jeszcze go nie kupiłem, nie napaliłem się też jak szczerbaty na suchary ... ale auto spełnia wszystkie wymagania żony i jest ciężko
  11. d_m odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    zacznę od małego OT heh kiedy wpiszesz w google "citroen skrzynia automatyczna mpc" i drugi link prowadzi do AK 👍 teraz do meritum wątku w tej chwili jeżdżę autem z DCG i jak wsiadłem do auta z MPC to nie powiem żebym był szczęśliwy, kultura pracy całkowicie inna podczas ruszania delikatnie szarpie ale potem już zmienia bardziej płynnie Podpowiedzcie w jaki sposób sprawdzić czy skrzynia jest OK ? auto z silnikiem 1.6 PB i przebiegiem (licznikowym) 150 tyś km
  12. d_m odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Witajcie od piątku już nie jestem posiadaczem renuara
  13. nad telewizorem nie trzeba betonowych, może być jakaś lżejsza konstrukcja ale biorąc pod uwagę poniższą wypowiedź nie chcę Cię nakręcać na rozwiązania które mocniej wyczyszczą Ci konto a i tak tego nigdy nie wykorzystasz
  14. Planujesz zrobić poddasze czy pozostawiasz tam strych ? może warto ciut podnieść ścianę w celu uzyskania większej przestrzeni dodać okna dachowe i robi się już całkiem spora chata
  15. Po prawie 3 latach nadszedł na zmiany więc Ceed'a zamieniłem na Skodę Octavię 3majcie się

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.