Skocz do zawartości

Witam i pytam


big123

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim witam wszystkich bo piszę tu pierwszy raz 20.GIF

Posiadaczek Palio jestem od niedawna i chcę zmienić papierowe , fabryczne głośniki na coś lepszego.Zdecydowałem się na Helix Blue 62.Sęk w tym ,że z tego co się dowiedziałem przy montażu innych głośników niż fabryczne pipidówy nie obejdzie się bez dystansów.Miałem już z nimi do czynienia przy zmianie nagłośnienia w Lanosie.Przy czym ta, nie było problemu , na allegro można kupić wysokiej jakości z MDF robione konkretnie pod ten model , natomiast do Palio nic takiego nie widze:/

Może ktoś z Was zmieniał głośniki i mógłby podzielić się doświadczeniami?

Interesuje mnie jaka jest głębokość montażowa głośników przód w Palio i gdzie ew. można dostać odpowiednie dystanse>

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko smile.gif ja zmienialem u siebie glosniczki, ale szukalem takich ktore sie zmieszcza w oryginalnym miejscu biglaugh.gif Znalazlem pioneery TS-1785, dalem 199 zl i na prawde fajnie graja. Jesli chcesz sie bawic w dystanse to pewnie trzeba bedzie zaadoptowac z innego samochodu lub wykonac samodzielnie.

http://www.kabz.neostrada.pl/CAmisza.pdf Tutaj masz cos o montazu car audio do palio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.