Skocz do zawartości

Czy to przewód do sterowania anteną?


Rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

J.W.sprawdzałem dziś antenę ,rozebrałem boczek bagażnika odkręciłem przewód antenowy od anteny i pociągnełem go troche do środka.I wyciągnołem antenę wraz z drugim kablem zakończonym wtyczką.czy to przewód do elektrycznego sterowania anteny? A jeśli tak to z drugiej strony przy radiu kostka jest jakaś inna? Wtyczkę na zdjęciu w załączniu zaznaczyłem w kółku.

Dodam że kable są połączone w jednym oplocie a dopiero około 20 cm od końca rozchodzą się, wtyczka natomiast wisiała lużno nie podczepiona do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> J.W.sprawdzałem dziś antenę ,rozebrałem boczek bagażnika odkręciłem

> przewód antenowy od anteny i pociągnełem go troche do środka.I

> wyciągnołem antenę wraz z drugim kablem zakończonym wtyczką.czy

> to przewód do elektrycznego sterowania anteny? A jeśli tak to z

> drugiej strony przy radiu kostka jest jakaś inna? Wtyczkę na

> zdjęciu w załączniu zaznaczyłem w kółku.

> Dodam że kable są połączone w jednym oplocie a dopiero około 20 cm od

> końca rozchodzą się, wtyczka natomiast wisiała lużno nie

> podczepiona do niczego.

Witam.

Oba przewody są od anteny, jeden od sygnału, drugi zakończony kostką z trzema pinami od sterowania antena elektryczną. Od strony radia nie mam dodatkowej kostki, przewód od sterowania znajduje się w kostce ISO. Po włączeniu radia antena sama się wysuwa, a po wyłączeniu chowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest sposób by sprawdzić na sucho bez podpinania anteny czy kabel jest sprawny? Bo autko kupiłem ze zwykłą antena w dodatku złamaną,i kupiłem mową też zwykłą i podczas wymiany dopiero zauważyłem ten przewód.Na marginesie nowa antena kupiona na alledrogo słabo odbiera ,zetka i rmf ka podczas jazdy zanikają, tylko regionalna stacja dobrze odbiera, sprawdziłem łącza na radiu iprzy antenie ale wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.