Skocz do zawartości

Brak świateł stopu


trychu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rano było ok, a w trakcie spotu nagle nie świeciły. Szczelił bezpiecznik. Wymieniliśmy go i po naciśnięciu znowu wybiło. Za pewne jest gdzieś zwarcie ale zastanawiam sie gdzie. Pogrzebie przy lampach, przy czujniku na pedale i może coś wydumam crazy.gif dodam jeszcze ze teraz jak włącze kierunek to lekko migalą też tylnie światła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczepie się do tematu bo sprawa również dotyczy tylnych świateł.

A mianowicie jak naciskam pedał hamulca to delikatnie podpala się kontrolka od światła przeciwmgielnego, czy samo światło się podpala to nie wiem jeszcze nie sprawdziłem, brak drugiej osoby.

Obstawiam brak styku masy przez co obwód świateł stopu zamyka się przez włókno innego światła (w moim przypadku przeciwmgielne).

Co wy o tym sądzicie?

Może coś innego?

Gdzie szukać i od czego najlepiej zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdejmij wtyczkę z czujnika, wsadź bezpiecznik i we wtyczkę wsadź

> zworkę - jak zaświecą stopy i nie wywali bezpiecznika - to

> czujnik do wymiany...

Ooooo a to jest dobre zlosnik.gif Dzięki za info, Twoja rada zostanie zastosowana jako pierwsza zlosnik.gif20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie szukać i od czego najlepiej zacząć?

Dokładnie tak jak pisze Marecki. Miałem ten problem co Ty, jakiś tydzień temu. Wyciągnąłem wtyczki z lampy, przeczyściłem styki masy i je lekko odgiąłem. Wszystko pięknie bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to zwora i wiesz co jest grane

> jak nie wywali - to czujnik do wymiany

> jak wywali - to szukaj dalej zwarcia...

Wiesz, pozniej idą lampy do sprawdzenia a pozniej kable ktore idą pod zamniem bagaznika bo mozliwe ze tam sie cuś uszkodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.