-
Ekonomizer
Chyba do ecoboxa, nie przyglądałem się
-
Drzwi uno 3D, to ile sa warte?
A masz? Czy tylko pytasz? Myślę że że 300/400zł
-
Zgłoszenie zbycia pojazdu - nie da sie?
Nie będą się czepiać za np. rok jak się z tym ogarnę?
-
Zgłoszenie zbycia pojazdu - nie da sie?
Ja mam taką sytuację..miesiąc temu kupiłem parcha do remontu. Nie mogę go przerejestrować bo nie ma przeglądu, a nie ma przeglądu bo jest do remontu😜 zgłosiłem przez gov nabycie, dostałem maila że poszło i od tamtej pory cisza..ani nie mam go w moim profilu, ani się urząd do mnie nie odzywa w tej sprawie. Przerabiał ktoś temat?
-
Samochód dla emeryta
corsa d. tanie proste autko, z 1.4 silniczkiem.
-
Astra G - wyciek płynu hamulcowego
ale po co schemat przewodów? nie rozumiem pytania. wymieniasz uszkodzony fragment albo najlepiej całość bo zaraz strzeli następny i tyle. odnośnie progu to udaj się do blacharza i niech zobaczy co jest do wymiany po za progiem skoro wpadło
-
AH Klocki hamulcowe
gdzie to wyczytałeś? jeżeli układ hamulcowy jest sprawny to klocki zużywają się w podobnym tempie, na pewno nie tak jak założycielowi tematu. podejrzewam że klocek (ten zużyty) stanął w jarzmie i nie odbijał dlatego go zjadło. przy montażu wszystko wyczyścić, nasmarowac prowadnice i będzie cacy. jeszcze zwróć uwagę na stan gumek na tłoczkach
-
Interfejs OBDII
to spiracony delphi. oryginałem się da a piratem?
-
Dla tych co nie posiadaja kluczyka
Haha, robiłem jakiś miesiąc temu hamulce w range roverze evoque... włożyłem pilot do kieszeni- wiadomo, zamknie się czy coś i będzie lipa..klient odebrał, wsiadł i pojechał. dzwoni za 15 minut że mu zgasł 10km od warsztatu...
-
Demontaż wahacza
ta mała z tego co pamiętam trzyma obejmę do sanek, ja ich w ogóle nie miałem. a sworzeń, jebnij porządnie w zwrotnicę, a jak nie idzie to przełóż długą lagę przez wahacz i oprzyj o budę a druga osoba niech na niej stanie, coś na zasadzie dźwigni. kumasz?
-
opona 205 na feldze 6cali
są w vectrze c. Ja mam 7j16 z gumą 205 i jest akurat, szukając felg jakoś wystrzegałem się 6"
-
Co to jest?
halogeny? co to za samochód?
-
ford focus - zawieszenie
Astra H ma belkę na tyle, zależy co kto oczekuje od wozu
-
[G] moment dokrecenia srub zawieszenia przedniego
trochę dużo, dokręć wg tabeli wytrzymałości śrub i tyle
-
Błotniki przednie
fabrycznie przyklejone do słupka pod drzwiami