Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

tvardy

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. tvardy odpowiedział tvardy na temat - Seat i Cupra
    2.0 TDI - 150 KM Obecnie mam 235/45 R18 i wydają mi się trochę za duże bo przy załadowanym bagażniku obcierało
  2. Wiem że pewnie temat wałkowany wielokrotnie, ale szukajka na forum AK jest jaka jest Ze względu na to że mam Leona w trochę mało popularnej wersji (X-Perience) chciałem zapytać czy ktoś w tym temacie ma jakieś doświadczenia. Chodzi mi o stalówki... najlepiej 17" a nawet 16" tylko nie wiem czy wejdą
  3. Jako że nie widzę wątku do witania chciałem się przywitać Od ok. miesiąca jestem posiadaczem pojazdu - Seat Leon X-Perience...
  4. wojtu1989 obserwuje zawartość tvardy
  5. tvardy odpowiedział tvardy na temat - Alfa & Lancia
    Ale cały reling ?? Chodzi mi o połączenie pomiędzy przednia podporą a belką poziomą...
  6. Mam małe pytanko... zauważyłem niedawno, że jeden z relingów jest luźny - nieznacznie się zaczął ruszać - jak można go dokręcić ?? Na przodzie i z tyłu od dołu widać otwory, jakby imbusy, ale czy to na tym się trzyma ?? Mniej więcej w tym miejscu które jest zaznaczone.. tam jest łączenie i od dołu otwór
  7. tvardy odpowiedział tvardy na temat - Alfa & Lancia
    ale tutaj chodzi o interface podłączany do ODBII... ale temat już jest nie aktualny...
  8. tvardy obserwuje zawartość Turystyka
  9. nooo na sztywnym holu - chyba
  10. Jak się rozkraczy to se pojedzie na lawecie od czego jest Assistance
  11. No nie było jeszcze takiej sytuacji...
  12. Szkoda że nie mam fotki Ale rzadko spotykany widok, żeby Alfa Romeo holowała VAG'a a dokładniej Seata Ibiza ;] ;] ;] ;]
  13. tvardy odpowiedział WoWo001 na temat - Alfa & Lancia
    Nie wiem czy z AK... ale cena trochę przesadzona... Nim kupiłem swoją to tą też oglądałem...
  14. Pytałeś też na http://www.forum.alfaholicy.org tam chyba szybciej ktoś odpowie
  15. tvardy odpowiedział tvardy na temat - Alfa & Lancia
    Coś jest chyba nie halo... bo działa otwieranie, ale zamykanie już nie
  16. tvardy odpowiedział tvardy na temat - Alfa & Lancia
    No właśnie nie działa chyba że za krótko przytrzymywałem
  17. tvardy odpowiedział tvardy na temat - Alfa & Lancia
    ale że nawet jakiś dodatkowy moduł nic nie wskóra ??

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.