Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kamileeek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. kamileeek odpowiedział Mr_Hyde na temat - Motokącik
    Tak, trzeba uważać. Najlepiej poprosić o raport, wszystkie powinny mieć. Na stronie nic nie napiszą a auta po szkodach. Większość tych aut ma coś malowane itp. Te bezszkodowe praktycznie szybko się sprzedają Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  2. Może masz rację, ale dla mnie większy sens jeździć na zimówkach cały rok[emoji16] Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  3. U mnie wygląda to tak że kupiłem auto na zimówkach i tak jeżdżę. Odniosłem się tylko do spalania, że w moim przypadku spadło. Teoretycznie jeśli zimowka na mrozie zachowuje swoje właściwości to latem ma łatwiej [emoji16]. Wiadomo jak jest biznes oponiarski musie się kręcić Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  4. A tak z ciekawości te spalanie w lato na zimowych potwierdzone ze jest większe? Z własnego doświadczenia mogę napisać że to raczej jest na granicy błędów pomiarowych, temperatura, wiatr itp. Kiedyś notowałem spalanie przez 3 lata i jednego roku nie zmieniłem zimówek, i spalanie spadło o pół litra względem poprzedniego roku. Ostatnio cały rok jeżdżę na zimówkach. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  5. Panowie już działa. Świeci na 1,2 albo wszystkie 3. Problem był z tym żeby faze do neutralna w kostce pociągnąć, Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  6. Ten obrazek z instrukcji to jakiś dziwny, jakby pomyłka. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  7. Wszystko działa, tak jak na zdjęciu trzeba było fazę ciągnąć do N w kostce. Dzięki za pomoc [emoji482] Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  8. Na to wygląda że tak jest. Fazę trzeba pewnie pociągnąć do N w kostce. Jutro będę się bawił. Włącznik jest na 2 przyciski,ma 3 dziurki. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  9. No dobra ale który to N? Przy suficie w jednym kablu 2 zylowym jest prąd. Drugi kabel przy suficie bezpośrednio idzie do włącznika. A przy włącznikiu jeden kabel 2 zyłowy idzie chyba do puszki. Narysowałem jak to wygląda. Jak zdemontowałem stara lampę to przy suficie były 2 żyły zmostkowane ale teraz już nie wiem które. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  10. A możesz rozrysować co mam zmostkowac? Poważnie jakoś nic nie mogę skumać, brakuje mi kabla jednego [emoji23] Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka Jak mostkuje jak w instrukcji to swiacą wszystkie żarówki. Podsumuje jeszcze raz, z sufitu wychodzą 2 fazy, w jednym kablu. Drugi kabel idzie do włącznika ( 2 żyły). Przy włączniku są jeszcze 2 żyły.
  11. Witam, może ktoś doradzi. W starym domu była potrzeba wymienić żyrandol na nowy. Stary miał 3 żarówki i nowy też. W starym zapalało się 1 żarówkę, 2 lub 3. W nowej nie idzie tego połączyć. Świecą wszystkie 3 żarówki, albo jedna albo 2 zależy jak się połączy. Różne kombinacje robiłem. Z sufitu wystają 2 kable po 2 żyły. Przy włączniku to samo. Z sufitu na jednym kablu dwu żyłowym jest faza. Na obu żyłach. Przy włączniku nie ma prądu dopiero się pojawia po połączeniu z żyrandolem. 2 żyły przy suficie były z mostkowane jak podłączałem stary żyrandol. Da radę jakoś to ogarnąć? W pokoju obok jest podobna instalacja i tam jakoś to działa,też niby kombinowałem ale się udało a tu nie idzie. Ogólnie to z puszki powinna faza iść do włącznika a potem dopiero do oprawy, czy się mylę? Instalacja w domu jest bez uziemienia. Planuję się dostać do puszki. Tylko czemu na starej lampie działa na nowej nie? Czy trzeba pokombinować z przewodami w kostce od lampy? Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  12. kamileeek odpowiedział kamileeek na temat - Motokącik
    Kupił auto. W leasingu było od nowości, potem pewnie po szkodzie właścicielem był ten oszust a właściwie jego żona. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  13. kamileeek odpowiedział kamileeek na temat - Motokącik
    Nie Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  14. kamileeek odpowiedział kamileeek na temat - Motokącik
    Sprzedający twierdził ze kupił auto od znajomego, który jeździł tym autem, miał go w leasingu. Czy to prawda nie wiadomo. Może kupił na aukcji, naprawił i sprzedał. Kto ma to wiedzieć. Jedno wiadomo że wiedział o szkodzie całkowitej, przyznał to w jednej z rozmów. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
  15. kamileeek odpowiedział kamileeek na temat - Motokącik
    No to sorry, źle wczytałem się [emoji482] Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.