-
kamileeek obserwuje zawartość Regulator pokojowy do pieca c.o. z dostępem przez aplikację , Toyota /Pewne Auto , Nowe auto EV i opony ? i 2 innych
-
Toyota /Pewne Auto
Tak, trzeba uważać. Najlepiej poprosić o raport, wszystkie powinny mieć. Na stronie nic nie napiszą a auta po szkodach. Większość tych aut ma coś malowane itp. Te bezszkodowe praktycznie szybko się sprzedają Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
-
Nowe auto EV i opony ?
Może masz rację, ale dla mnie większy sens jeździć na zimówkach cały rok[emoji16] Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
-
Nowe auto EV i opony ?
U mnie wygląda to tak że kupiłem auto na zimówkach i tak jeżdżę. Odniosłem się tylko do spalania, że w moim przypadku spadło. Teoretycznie jeśli zimowka na mrozie zachowuje swoje właściwości to latem ma łatwiej [emoji16]. Wiadomo jak jest biznes oponiarski musie się kręcić Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
-
Nowe auto EV i opony ?
A tak z ciekawości te spalanie w lato na zimowych potwierdzone ze jest większe? Z własnego doświadczenia mogę napisać że to raczej jest na granicy błędów pomiarowych, temperatura, wiatr itp. Kiedyś notowałem spalanie przez 3 lata i jednego roku nie zmieniłem zimówek, i spalanie spadło o pół litra względem poprzedniego roku. Ostatnio cały rok jeżdżę na zimówkach. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
-
Żyrandol 3 żarówki
Panowie już działa. Świeci na 1,2 albo wszystkie 3. Problem był z tym żeby faze do neutralna w kostce pociągnąć, Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
-
Żyrandol 3 żarówki
Ten obrazek z instrukcji to jakiś dziwny, jakby pomyłka. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
-
Żyrandol 3 żarówki
Wszystko działa, tak jak na zdjęciu trzeba było fazę ciągnąć do N w kostce. Dzięki za pomoc [emoji482] Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
-
Żyrandol 3 żarówki
Na to wygląda że tak jest. Fazę trzeba pewnie pociągnąć do N w kostce. Jutro będę się bawił. Włącznik jest na 2 przyciski,ma 3 dziurki. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
-
Żyrandol 3 żarówki
No dobra ale który to N? Przy suficie w jednym kablu 2 zylowym jest prąd. Drugi kabel przy suficie bezpośrednio idzie do włącznika. A przy włącznikiu jeden kabel 2 zyłowy idzie chyba do puszki. Narysowałem jak to wygląda. Jak zdemontowałem stara lampę to przy suficie były 2 żyły zmostkowane ale teraz już nie wiem które. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
-
Żyrandol 3 żarówki
A możesz rozrysować co mam zmostkowac? Poważnie jakoś nic nie mogę skumać, brakuje mi kabla jednego [emoji23] Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka Jak mostkuje jak w instrukcji to swiacą wszystkie żarówki. Podsumuje jeszcze raz, z sufitu wychodzą 2 fazy, w jednym kablu. Drugi kabel idzie do włącznika ( 2 żyły). Przy włączniku są jeszcze 2 żyły.
-
Żyrandol 3 żarówki
Witam, może ktoś doradzi. W starym domu była potrzeba wymienić żyrandol na nowy. Stary miał 3 żarówki i nowy też. W starym zapalało się 1 żarówkę, 2 lub 3. W nowej nie idzie tego połączyć. Świecą wszystkie 3 żarówki, albo jedna albo 2 zależy jak się połączy. Różne kombinacje robiłem. Z sufitu wystają 2 kable po 2 żyły. Przy włączniku to samo. Z sufitu na jednym kablu dwu żyłowym jest faza. Na obu żyłach. Przy włączniku nie ma prądu dopiero się pojawia po połączeniu z żyrandolem. 2 żyły przy suficie były z mostkowane jak podłączałem stary żyrandol. Da radę jakoś to ogarnąć? W pokoju obok jest podobna instalacja i tam jakoś to działa,też niby kombinowałem ale się udało a tu nie idzie. Ogólnie to z puszki powinna faza iść do włącznika a potem dopiero do oprawy, czy się mylę? Instalacja w domu jest bez uziemienia. Planuję się dostać do puszki. Tylko czemu na starej lampie działa na nowej nie? Czy trzeba pokombinować z przewodami w kostce od lampy? Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
- Rękojmia
- Rękojmia
-
Rękojmia
Sprzedający twierdził ze kupił auto od znajomego, który jeździł tym autem, miał go w leasingu. Czy to prawda nie wiadomo. Może kupił na aukcji, naprawił i sprzedał. Kto ma to wiedzieć. Jedno wiadomo że wiedział o szkodzie całkowitej, przyznał to w jednej z rozmów. Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
- Rękojmia
kamileeek
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta