-
Nowe auto EV i opony ?
Niektorzy to maja fantazje i duzo czasu widac........... Opony kupione całoroczne Uniroyal ........
-
Nowe auto EV i opony ?
Nexen i tak odpada a raczej to klasa średnia. Jego miejsce prędzej zajmie Uniroyal AllSeason Expert3. Ja to licze sprzedam opony chocby i za 1000 a dam za wielosezon 1900 wiec kosztuje mnie to 900zl i spokój zapewne na 5 lat i wymiana na świeżą gume. Zwykle miewałem opony po 10 lat i jeszcze bieżnika sporo a guma stara.
-
Nowe auto EV i opony ?
Te Conti nie maja rantu takze ? Patrzylem na moj rozmiar i brak......
-
Nowe auto EV i opony ?
Cupra Born Patrzylem na goodyear bo dopiero teraz zauwazylem, ze Nexen nie ma rantu ochronnego felgi a to obowiazkowe.......
-
Nowe auto EV i opony ?
pisałęm ponad 200 w porywach do 230......... 500? Nowe 2500 wiec raczej az tyle sie nie traci choć rozmiar nie jest popularny.....
-
Nowe auto EV i opony ?
Cześć Wrzucam na ogólny Motokacik i liczę, że admin nie przeniesie mimo, że są działy opon zimowych i wielosezonowych bo pytam o jedne i drugie........W szczególności doboru do auta elektrycznego ponad 200KM i RWD dla żony Auto odbieramy na letnich i teraz mam zagwozdkę zawsze miałem 2 kpl lato/zima na alumach. W przypadku EV, które będzie jeździć głownie po Śląsku i sporadycznie moze wybrać się na weekend w góry, zaczynam myśleć czy nie skusic się na wielosezon, choć szkoda mi fajnych letnich Bridgestonów 215/50 R19...... Zimówki na alu mógłbym skompletować za około 4 tys zł, wielosezon to albo budżetowo Nexen N'Blue ver2 za około 1600zl, fajne Pirellki to już 2500zł i pytanie czy moje letnie uda się sprzedać bo rozmiar dość nietypowy.... - wielosezon plusy dla mnie to kupno Nexena za 1600 i spokój na 5-6 lat gdzie nie będę musiał dźwigać 1800kg w garażu aby przekładać samemu koła i drżeć czy przypadkiem nie wygnę progu a tam bateria.....Minusy to obawiam się , że latem większe zużycie energii i zużycie opony. zimówki plusy to fajne letnie pozostaną i ładne fele nie będą męczyły się zimą. Zimą wyższe "spalanie" ale za to latem mniej
-
Czas na zmianę co po Leonie.
Czesc, Jako uzytkownik Leona ST rowniez mysle na co mozna by zmienic auto i szczerze myslałem o octavi RS kombi ale 2.0 TDI 4x4 200KM tylko, ze juz nie produkuja jej a uzywek rocznych brak......Rozsadny stosunek osiągów/spalania/funkcjonalności. Ogladalem Octe RS 2.0 tsi 265 km i calkiem fajne auto ale nie ma 4x4 wiec przy 265km dosc ciezko przeniesc to sensownie na asfalt.....Jakby nie koszta uzytkownia to ja bym celował w Cupre ST 4x4 333KM .
-
"Trzecie" auto dla przyjemności - youngtimer ?
Panowie Dalej mecze temat ogladajac rozne TTki. Do glowy jednak wpadl mi pomysl Mercedes SLK R171. Co wy na to , jakies przeciwskazania blacharskie, jakie silniki patrzec ?
-
"Trzecie" auto dla przyjemności - youngtimer ?
Odpowiednio do stanu i poziomu zadowolenia, ale tez bez przesady
-
"Trzecie" auto dla przyjemności - youngtimer ?
No to zaczynam na powaznie szukac Audi TT 8N 1.8 T najchetniej quattro 225KM tyle ze nie wiem czy isc na cało i brac Cabrio czy na spokojnie i bardziej bezproblemowe Coupe. Ktos ma cos fajnego, pewnego na zbyciu ?
-
"Trzecie" auto dla przyjemności - youngtimer ?
Do glowy wpadla mi jeszcze Alfa Romeo GTV. Macie jakies spostrzezenia w tym temacie - rdzewienie , trwalosc itd ?
-
"Trzecie" auto dla przyjemności - youngtimer ?
Tyle, że taka 20 letnia to moze byc dlubanina blacharska itd. Juz myslalem nawet o MX5 z takiego 2020 r.....ladne, niskie , silnik 2.0 184KM , malo pali w miare dynamiczny i trwaly jak na nowe konstrukcje.
-
"Trzecie" auto dla przyjemności - youngtimer ?
Chyba to TT wydaje mi sie najpewniejsze, najmniej rdzy. Tylko trafic pewny egzemplach a nie > 300kkm , najlepiej quattro 225KM. Japonce mi sie z rdza kojarza a chcialbym uniknąć blacharki i wiekszych napraw. Lać i jezdzic 😄 . Crossfire roadster dosc ciekawy ale ciezko dostepny, jakos amerykance srednio mi sie z jakoscia i wytzrymaloscia kojarza, jedynie silniki niewysilone pozyja, choc piszecie ze to jak Mercedes ?
-
"Trzecie" auto dla przyjemności - youngtimer ?
Juz mam KTMa
-
"Trzecie" auto dla przyjemności - youngtimer ?
Cześć Coraz częściej chodzi mi po głowie kupno auta dla zabawy, przyjemności, a może i inwestycji z predyspozycjami na youngtimera. Znacie jakies ciekawe obiekty, które mozna kupic w dobrych pieniadzach np. do 30 tyś zł, które wyglądają, dobrze jezdzą maja sportowy charakter, nie gniją i nie wymagają wkładania majątku ? Po głowie zawsze chodziło mi Audi TT pierwszej generacji najlepiej 1.8 T quattro, fiat barchetta, może jakaś mazda mx5. Raczej coś małego, może i cabrio
trzepol
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta