Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

trzepol

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Niektorzy to maja fantazje i duzo czasu widac........... Opony kupione całoroczne Uniroyal ........
  2. Nexen i tak odpada a raczej to klasa średnia. Jego miejsce prędzej zajmie Uniroyal AllSeason Expert3. Ja to licze sprzedam opony chocby i za 1000 a dam za wielosezon 1900 wiec kosztuje mnie to 900zl i spokój zapewne na 5 lat i wymiana na świeżą gume. Zwykle miewałem opony po 10 lat i jeszcze bieżnika sporo a guma stara.
  3. Te Conti nie maja rantu takze ? Patrzylem na moj rozmiar i brak......
  4. Cupra Born Patrzylem na goodyear bo dopiero teraz zauwazylem, ze Nexen nie ma rantu ochronnego felgi a to obowiazkowe.......
  5. pisałęm ponad 200 w porywach do 230......... 500? Nowe 2500 wiec raczej az tyle sie nie traci choć rozmiar nie jest popularny.....
  6. Cześć Wrzucam na ogólny Motokacik i liczę, że admin nie przeniesie mimo, że są działy opon zimowych i wielosezonowych bo pytam o jedne i drugie........W szczególności doboru do auta elektrycznego ponad 200KM i RWD dla żony Auto odbieramy na letnich i teraz mam zagwozdkę zawsze miałem 2 kpl lato/zima na alumach. W przypadku EV, które będzie jeździć głownie po Śląsku i sporadycznie moze wybrać się na weekend w góry, zaczynam myśleć czy nie skusic się na wielosezon, choć szkoda mi fajnych letnich Bridgestonów 215/50 R19...... Zimówki na alu mógłbym skompletować za około 4 tys zł, wielosezon to albo budżetowo Nexen N'Blue ver2 za około 1600zl, fajne Pirellki to już 2500zł i pytanie czy moje letnie uda się sprzedać bo rozmiar dość nietypowy.... - wielosezon plusy dla mnie to kupno Nexena za 1600 i spokój na 5-6 lat gdzie nie będę musiał dźwigać 1800kg w garażu aby przekładać samemu koła i drżeć czy przypadkiem nie wygnę progu a tam bateria.....Minusy to obawiam się , że latem większe zużycie energii i zużycie opony. zimówki plusy to fajne letnie pozostaną i ładne fele nie będą męczyły się zimą. Zimą wyższe "spalanie" ale za to latem mniej
  7. Czesc, Jako uzytkownik Leona ST rowniez mysle na co mozna by zmienic auto i szczerze myslałem o octavi RS kombi ale 2.0 TDI 4x4 200KM tylko, ze juz nie produkuja jej a uzywek rocznych brak......Rozsadny stosunek osiągów/spalania/funkcjonalności. Ogladalem Octe RS 2.0 tsi 265 km i calkiem fajne auto ale nie ma 4x4 wiec przy 265km dosc ciezko przeniesc to sensownie na asfalt.....Jakby nie koszta uzytkownia to ja bym celował w Cupre ST 4x4 333KM .
  8. Panowie Dalej mecze temat ogladajac rozne TTki. Do glowy jednak wpadl mi pomysl Mercedes SLK R171. Co wy na to , jakies przeciwskazania blacharskie, jakie silniki patrzec ?
  9. Odpowiednio do stanu i poziomu zadowolenia, ale tez bez przesady
  10. No to zaczynam na powaznie szukac Audi TT 8N 1.8 T najchetniej quattro 225KM tyle ze nie wiem czy isc na cało i brac Cabrio czy na spokojnie i bardziej bezproblemowe Coupe. Ktos ma cos fajnego, pewnego na zbyciu ?
  11. Do glowy wpadla mi jeszcze Alfa Romeo GTV. Macie jakies spostrzezenia w tym temacie - rdzewienie , trwalosc itd ?
  12. Tyle, że taka 20 letnia to moze byc dlubanina blacharska itd. Juz myslalem nawet o MX5 z takiego 2020 r.....ladne, niskie , silnik 2.0 184KM , malo pali w miare dynamiczny i trwaly jak na nowe konstrukcje.
  13. Chyba to TT wydaje mi sie najpewniejsze, najmniej rdzy. Tylko trafic pewny egzemplach a nie > 300kkm , najlepiej quattro 225KM. Japonce mi sie z rdza kojarza a chcialbym uniknąć blacharki i wiekszych napraw. Lać i jezdzic 😄 . Crossfire roadster dosc ciekawy ale ciezko dostepny, jakos amerykance srednio mi sie z jakoscia i wytzrymaloscia kojarza, jedynie silniki niewysilone pozyja, choc piszecie ze to jak Mercedes ?
  14. Cześć Coraz częściej chodzi mi po głowie kupno auta dla zabawy, przyjemności, a może i inwestycji z predyspozycjami na youngtimera. Znacie jakies ciekawe obiekty, które mozna kupic w dobrych pieniadzach np. do 30 tyś zł, które wyglądają, dobrze jezdzą maja sportowy charakter, nie gniją i nie wymagają wkładania majątku ? Po głowie zawsze chodziło mi Audi TT pierwszej generacji najlepiej 1.8 T quattro, fiat barchetta, może jakaś mazda mx5. Raczej coś małego, może i cabrio

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.