Skocz do zawartości

pytanie o zacisk


whitepawer

Rekomendowane odpowiedzi

ojciec ma Huyndai'a Atosa. Chyba sie zapiekl tloczek w zacisku, bo strasznie trzyma lewe przednie kolo. pytanie co zrobic? czy wymienic caly zacisk czy ratowac stary? Dodam ze prawy byl juz robiony 2 razy. Ostatni raz rok temu, dlatego zastanawiamy sie co zrobic. sprawa zaczyna sie robic irytujaca, a ze mieszkam na odludziu gdzie atobusy nie dojezdzaj, to problem jest wiekszy niz moze sie wydawac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też podobnie miałem , wyczyściłem wszystko i wymieniłem gumki na zaciskach. Ale dopiero jak zmieniłem pompę hamulcową to było dopiero to cfaniak.gif . Trzeba do innego mechanika oddać te hamulce hehe.gif pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam też podobnie miałem , wyczyściłem wszystko i wymieniłem gumki

> na zaciskach. Ale dopiero jak zmieniłem pompę hamulcową to było

> dopiero to . Trzeba do innego mechanika oddać te hamulce

> pozdro

tyle ze ten prawy byl za kazdym razem u innego robiony a teraz lewy sie zapiekl do tego stopnia ze nawet nie dalem rady odkrecic srub ktore mocuja go do piasty i razem uznalismy ze lepiej do mechanika go oddac, jak zerwie to iech sie martwi jak to zrobic rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.