Skocz do zawartości

Brak cisnienia oleju pomocy


spruchberyl

Rekomendowane odpowiedzi

mianowicie poskladalem motor (1,2 8V)krece akumulatorem i dupa

niewiem czy przyczyna moze byc to ze do silnika zPII 04 rok wsadzilem pompe oleju z PI SPI??

dodatkowo mam podstawke pod filtr z UT z ktorej wychodza weze na chlodnice oleju i one sa suche tyle tylko ze nie jestem pewien czy w tej podstawce nie ma termostatu

moze ktos wiec co moglem spieprzyc przy skladaniu i czemu teraz cisnienia nie mam confused.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mianowicie poskladalem motor (1,2 8V)krece akumulatorem i dupa

> niewiem czy przyczyna moze byc to ze do silnika zPII 04 rok wsadzilem

> pompe oleju z PI SPI??

> dodatkowo mam podstawke pod filtr z UT z ktorej wychodza weze na

> chlodnice oleju i one sa suche tyle tylko ze nie jestem pewien

> czy w tej podstawce nie ma termostatu

> moze ktos wiec co moglem spieprzyc przy skladaniu i czemu teraz

> cisnienia nie mam

Pompe rozbierałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mianowicie poskladalem motor (1,2 8V)krece akumulatorem i dupa

ale gdzie nie masz ciśnienia? Po czym wnioskujesz, ze go nie ma? Nie gaśnie kontrolka, nie sika olej u góry na zawory czy nie leci z krućców do chłodniczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gasnie lampka cisnienia, w wezach do chlodni nima oleju i teraz juz wiem ze w podstawce niemam termostatu dlatego olej tam powinien byc odrazu

a moze byc tak ze sucha pompa niema sily zaciagnac oleju??moze by jej wstrzyknac troche oleju. Przy skladaniu filtr oleju tez nie zostal zalany olejem moze to byc przyczyna??

EDIT:

ok juz problem rozwiazany dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem ze cisnienia nie ma przy odpalonym silniku, tak ?

nie nie bylo go podczas krecenia rozrusznikiem nigdy nie odpalam suchego motoru najpierw nalezy np. odpiac cewki i zakrecic rozrusznikiem zeby wlasnie cisnienie oleju zlapac

umnie byl problem bo uklad jest strasznie dlugi (weze na chlodnice oleju przewod do smarowania turbiny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.