Skocz do zawartości

Wlasnie kupilem


whitefunk

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonilem, Pani zdemontowala bo samochod miala za nisko i wymienila na wyzsze sprezyny zlosnik.gif Tych chce sie po prostu pozbyc a szkoda jej wyrzucac... Taka sympatyczna babeczka wiec jest szansa, ze to nie jakis przekret

Aha i wg tego co udalo mi sie znalezc sa ta sprezyny voglanda -30mm, co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie tego sie obawiam, bo kobietka powiedziala ze byl sporo

> nizej... ale jak bedzie zle to wyjme i postawie sobie jako

> trofeum

załóż sobie i zobacz. za takie pieniądze to warto - przynajmniej bedziesz wiedział jak się jeździ na sprężynach "sportowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> załóż sobie i zobacz. za takie pieniądze to warto - przynajmniej

> bedziesz wiedział jak się jeździ na sprężynach "sportowych".

powiem jedno-jak mocno siądzie to bez wymiany amorów nie pojeździ (wiem to bo tak było w mojej AR 145) i skakała jak piłka-dopiero po wsadzeniu dobrych nowych amorów jeździła jak po szynach-teoretycznie jak nie siadzie wiecej jak ok 30 mm to dobre fabryczne amory wystarcza (np w corolli teraz mam -20 jedynie a jezdzi sie i komfortowo i mozna szybciej po zakretach smigac a amory zostaly fabryczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kwestia jak szybko wielowahacz "klęknie" a amortyzatory sikną

> strumieniem oleju.

No ja swój byt z AR skończyłem na 145 i dalej nie chciałem ale zawias jest raczej delikatnym elementem swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam - 30 mm i ledwo wydaje , potrafie sie na garbie przytrzec od

> spodu

Powitać.

te co kolega K. kupił powinny być takie jak twoje. Tyle, że w 1.8 powinno mniej usiąść.

Przed Świętami zakładałem gwint kolesiowi z WWL, tam to dopiero zrobiło się nisko. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.