Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Efkwadrat

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Po wymianie filtrów,czujnika walu , było to samo ... Okazało się że była nieszczelność na jednym wtruskiwaczu , lapal lewe powietrze i komp wariowal ...
  2. No i mam coś podobnego , wczoraj po robocie , wsiadam , po 4 zakreceniach odpalił , ale chyba nie na wszystkich garach i zgasł , odpalilem , przegazowalem , wszedł na obroty i do domu , bez przygód ... Rano katowalem ponad minutę , zapalił ... Jak się wkręci to jeździ normalnie . Mam nadzieję , że filtr
  3. Efkwadrat odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    > Podziękował również Trzeba to powtórzyć Tak się szybko pożegnaliśmy, że zapomniałem Ci dać > zębatki 16z Hahaha , nie będę miał odejścia ...
  4. Efkwadrat odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    Dzięki panowie za miły wieczór
  5. Efkwadrat odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    > Tera, już? to za pół godzinki, 40min bym był. Tylko w tym tłumie moto jak Was poznam? > Na tym dużym parkingu z tyłu Narodowego? > Aha, nie mam szelek ani kamizeli Mamy mesengera , wez z samochodu , albo z cpn'u , 21:30 zbiorka , choc ja bym sie proponowal gdzies wczesniej zlapac .... Kooooorrrrdeeeek !
  6. Efkwadrat odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    > Gdzie jeździcie? Może bym podjechał na swoim? Jak Was łapać? Na Narodowy ... Mam szelki , jade
  7. > Chętnie, ale o 12:00 już muszę być na Głębockiej na piwie - ale postaram się wpaść pod Narodowy. > Oj korci mnie ten Division, korci...może Ef się zamieni Kordek ... Skoro brak chetnych ... To Narodowy ... i Poszukamy zrodel nilu ... po okolicy
  8. > znowu sie dowiaduje jade
  9. > Szukaj nas pod Stadionem Narodowym (przy stacji PKP) w najbliższą niedzielę o 10:00. Swoją drogą > mógłbyś się do nas dołączyć na rundkę znowu sie dowiaduje
  10. > No co? Ustalilimy cóś na mordoknidze? Istalilimy To tera jusz wisz , jade , jade
  11. > Możemy się spotkać przy Narodowym Ja i EfKwadrat będziemy jechali od strony Wawra/Starej > Miłosnej. No prosze ... Nie wiedzialem
  12. > Dobra to powtarzam hasło: niedziela, 10:00 wymarsz. Skąd? To zależy gdzie pojedziemy, bo opcji mamy > wiele. Np. Sochaczew, Nowe Miasto nad Pilicą, Źródło Świdra, Nasielsk -> Pułtusk i dalej się > zobaczy Pultusk i zapiekanki
  13. > "Bolek! Przestań szerzyć defetyzm!" > Tak planowali > Szkoda, że nie było szerszej reklamy Ja się o tym promie dowiedziałem dopiero 3 tygodnie temu Chcesz jechac ogladac prom ?
  14. > Mnientki mnientczaq Ja ? ... Przejezdzalem wczoraj przez Radosc , ale kolegi nie widzialem ...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.