-
Wojtas....[*]
https://nekrolog.eklepsydra.pl/ords/r/api/eklepsydra/elektroniczne?powiadomienie=LOOUTJTI12ZQ
-
Motomikołaje 2015
W Katowicach też mikołajki na 2OO smigały A TVN złapał jąkającego się łosia.... https://youtu.be/mcGbAsQ2UoM
-
Debiut na lawecie;)
Moto pali i nie cieknie nigdzie. Wiec chyba nie jest najgorzej. Reszty się dowiem w czasie serwisu. Co do mocowania to nie wiem jak powinno być. Laweciarz pytał o pewne i mocne miejsca. Ściągnął pasami zawieszenie i moto stabilnie dotarło na miejsce. Nic nie uszkodzone.
-
Debiut na lawecie;)
Taka sytuacja z dziś :) Łańcuch się wziął i zerwał z roboty..... Ja miałem okazję sprawdzić działanie PZU autopomoc
-
Relingi w MW - mocowanie.
-
-
-
Lewa w górę - pozdrawiacie innych 2oo?
Sporadycznie ktoś nie odpowie na pozdrowienie, gdy nie zdążę pierwszy pozdrowić. Odpowiadam zawsze jak na czas zauważę i sytuacja pozwala. Dorabianie ideologi do miłego zwyczaju jest bez sensu.
- Który to?
-
tu będe was katował
a bez filmu, same foto z hałdy może być? ps pierwszy raz usłyszałem wentylator na chłodnicy
- Potworny. ...
-
jeździmy?
a jak w sobotę? taki luzny pomysł na wycieczkę mam
-
Parszywa dwunastka
> mnie to skacze gul nawet jak jedzie pięćdziesiątka a ja siedzę na balkonie Pamietasz? Powoli remonty trwają..... no i "fałka" przypadła mi do gustu Zlaź z balkonu i oglądaj drogę z innej perspektywy
-
jeździmy?
Gdyby ktoś coś jutro to zapraszam https://goo.gl/maps/d1npy Start 9,30
-
Lepsze gniazdka 230V do puszek?
> Jak już ustalono, ta ramka tak ma - tak została zaprojektowana, by dawała efekt cienia. Gniazdko > jest zamontowane poprawnie, nic nie odstaje z powodu innego niż zaprojektowany przez > producenta gniazdka. to teraz zobacz jeszcze raz w katalogu producenta... za 1,5 dokupisz "pierścień" wypełniający jutro Ci foto wstawię
-
Coś na "zadupek"
pierwsza myśl widząc temat.....
-
Moto zakupy odcinek pt " awaria w drodze"
> buty z gore? Jest to opcja, aleeeee Po pierwszych testach kpl przeciwdeszczowego widzę jego przewagę/zaletę Sciągasz ochraniacze i jestes czysty