-
zmywarka BOSCH SMV58L60EU/48 - czy ktoś ją ma / ewentualnie czy mamy tu serwisanta ?
- zmywarka BOSCH SMV58L60EU/48 - czy ktoś ją ma / ewentualnie czy mamy tu serwisanta ?
Dzięki. Sprawdzę czy zadziała w moim modelu bo po obrazku widzę że instrukcja do trochę innego panelu sterującego. Mój wygląda jak poniżej. PS. Masz może bardziej wyraźne foto?- zmywarka BOSCH SMV58L60EU/48 - czy ktoś ją ma / ewentualnie czy mamy tu serwisanta ?
Witam Poszukuję kogoś kto ma dokładnie tą zmywarkę aby zweryfikować ustawienia programów mycia. Moja jakiś czas temu odmówiła posłuszeństa. Sporadycznie pojawiał sie błąd E-19. Polecony przez znajomych serwisant stwierdził uszkodzony zaworek od płaszcza. Od ręki wymienił cacy pięknie szybki test - działa. Po pierwszym myciu w trybie eco zmywarka całkowicie zablokowana z błędem E-19. Ale tym razem absolutnie nic już nie działało. Przyszedl ponownie stwierdził że to jednak chyba zły zaworek wczesniej wsadził. Wymienił ale okazało się że przez zły zaworek sterownik sie uszkodził (triak + jakieś tam zabezpieczenie). Wziął do siebie na warsztat i za jakiś czas przyjechał z niby naprawionym. Ale po jego włożeniu dalej błąd E-19 i nic się nie da ustawiać. Poszperał w swoim warsztacie i znalazł jakiś inny sterownik z demobilu z podobnej zmywarki BOSCH. Zmywarka ożyła z tym że właśnie sterownik z podobnej i mimo że nr na sterowniku są dokładnie takie same to teraz mam cześć programów jakiś innych niż są guziki na panelu sterującym. Strasznie to jest irytujące...... Serwisant już rozkłada ręce...... NIestety nie pamietam jakie miałem wszystkie oryginalnie programy i chciałbym kogoś żeby powiedział jak jest u niego w takiej samej zmywarce. Ponadto czy mamy tu kogoś kto ogarnia sterowniki zmywarek BOSCHa? Oryginalny sterownik wygląda jakby zablokowany. A może wystarczy jakiś EEPROM wyczyścić i znów ożyje? W internetach znalazlem informację że można ponoć przepisać program od panelu sterującego z jednego sterownika do drugiego. Czy jest ktoś w stanie to potwierdzić i/lub ogarnąć sterownik? Pozdrawiam- Jakiej firmy baterie wannowe?
Ja mam dokładnie tą baterię w wannie i odpowiednik do prysznica. 4 lata pod prysznicem chodziła bez zarzutu teraz coś się termostat czasami przycina. Tzn temp wzrośnie do pewnego stopnia i jakbys dalej nie odkręcał to nie wzrośnie ani huhu. Rozwiązaniem jest przekręcić na zimną wodę i odkręcić znow na ciepłą. Chociaż to średnio przyjemne jak dostaniesz po plecach chłodem Potem przez kilka kilkanaście dni działa ok. Możliwe że wystarczy przeciścić wnętrzności ale póki co dzieje sie to co jakiś czas to nie chce mi się tego ruszać. W wannie działa bez zarzutu. Sam wkład termostatu to wydatek ok 200zł Co do przepływu wody to nie zauważyłem zmniejszonego ciśnienia w stosunku np do umywałki gdzie rownież mam omnires ale bez termostatu- domofon z funkcją otwierania furtki oraz bramy + zamkiem na szyfr furtki oraz dostępem po wifi?
Ja będe kupował typowy kabel domofonowy przystosowany do położenia w ziemi. Ale najpierw muszę mieć domofon fizycznie w ręce potem będę kupował kable i inne potrzebne dupsy Nie wiem czy skrętka będzie odporna na zmieniające się warunki atmosferyczne. Chociaż zależy od jakości samej skrętki- domofon z funkcją otwierania furtki oraz bramy + zamkiem na szyfr furtki oraz dostępem po wifi?
Kupuję bezpośrednio u producenta z ich strony. Sam planuję montować PS. Ja też już poza miastem Gliwice- domofon z funkcją otwierania furtki oraz bramy + zamkiem na szyfr furtki oraz dostępem po wifi?
pooglądaj sobie oferte firmy 5tech - sąsiad ma od ponad 2 lat i nie narzeka ja w przyszłym miesiącu też od nich kupuję- Klimatyzacja - działa, nie działa, śmierdzi, co i jak
Czy aby na 100% układ jest pusty? Mi kiedyś nawalił czujnik ciśnienia klimatyzacji. Objawy były jakby układ był rzeczywiście pusty. Po podpięciu kompa odczyt ciśnienia też sugerował że układ jest pusty. Sprawdź czy to aby Tobie nie nawalił czujnik ciśnienia klimatyzacji. Koszt nowego to ok 40-50 zł i wymiana nie wymaga spuszczania czynnika- Wanna z parawanem ?
Też to mamy od jakiś 5-6 lat. Jak uważasz to nie masz nic zachlapane i fajnie to spływa ale...... wystarczy ze przy otwieraniu podwinie Ci się uszczelka i już stróżka wody leci (generalnie trzeba sprawdzić czy uszczelka dobrze się ułożyła. Zwróć uwagę też że mimo wszystko część powierzchni masz nieosłonione. Nie wiem jak to robi moja żona ale jak się kąpie to i tak jest pół łazienki zalane (zamiast całej jak nie było osłony). Obecnie jesteśmy przed remontem i kombinujemy jakby tu zrobić aby wszystkim było dobrze i zmieścić i wannę (dla mnie) i prysznic dla- Gołębie na antenie
Pomaga na kilka dni, max na tydzień a potem mają go za kumpla i siedzą obok niego. U mnie wróble siadają na kablach energetycznych i srają na chodnik- Włącznik podwójny
Łącznik podwójny krzyżowy to jest to czego potrzebujesz ( dwa niezależne tory każdy sterowany osobnym klawiszem). Jednakże podłączanie 12V i 230V w jednym łączniku nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem Poczytaj sobie w internetach co ci durnie potrafią fajnego porobić za pomocą takich włączników jakie jak sądzę kupiłeś przez swoją pomyłkę. To się nazywa (w)łacznik podwójny krzyżowy- Astra H - silnik 1.4 16v i 1.6 16v - problematyczne?
żona codziennie jeździ 1.4 16V 90KM. Kupiona przy przebiegu 87kkm w 2014r i obecnie ma około 115kkm przejechanych. Póki co odpukać nie było poważnych awarii. Raz poszła cewka od klimy (oczywiście nie unieruchomiło to auta) dwa bez powodu nagle rozszczelnił się górny czujnik ciśnienia oleju. Wymiana banalna ale trzeba było myć całą komorę bo wszystko było zarzygane olejem. Poza tym tak jak koledzy pisali - rdza na tylnej klapie wychodzi spod listwy ozdobnej oraz spod lusterek. No i strasznie miękki lakier (lakier fabryczny). Przy klamkach bardzo trzeba uważać bo się rysuje od najmniejszego przejechania paznokciem- Chłopaki ! ma ktoś na zbyciu
No ja jestem zwolennikiem raczej kupowania nowych elementów jesli chodzi o zawieszenie i hamulce. Luzik rok temu poszukiwałem blaszki która trzyma klocek i natrafiłem na różne elementy naprawcze. Nie wiem jakim cudem ale jedna blaszka wyparowała z tylnego zacisku i klocek się strasznie telepał podczas jazdy. Wbrew pozorom samą blaszkę nie jest tak łatwo znaleźć. Już myślałem że będę musiał kupować klocki żeby zdobyć ta blaszkę (a nie wszyscy producenci oferują klocki z blaszkami). Blaszkę a raczej komplet 8szt udało mi się znaleźć w lokalnym motoryzacyjnym gdzie czas zatrzymał się 20 lat temu. Blaszki sprowadzili mi z dnia na dzień za całe 25zl za komplet :D- Chłopaki ! ma ktoś na zbyciu
o te śruby chodzi? http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-hamulca-transit-mondeo-stilo-qubo-i5528111106.html- PĘKŁA SPRĘŻYNA
eibach też daje radę i nie pęka - zmywarka BOSCH SMV58L60EU/48 - czy ktoś ją ma / ewentualnie czy mamy tu serwisanta ?
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.