Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

lelek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. lelek odpowiedział tomaroc na temat - Opel
    Witam Cię technix Widzę, że stara gwardia wciąż tu jest Tak, asterka ciągle ze mną i nie zanosi się na zmianę I nic się nie zmieniła, ale to chyba niedobrze, bo to znak, że skończyło się magikowanie Pozdroofka
  2. lelek odpowiedział tomaroc na temat - Opel
    Żyję, żyję Uciekłem kostusze spod kosy A Ty Centuś jak zwykle w formie P.S. Nie mogę ogarnąć tego nowego forum. Za stary już człowiek... Pozdroofka
  3. lelek odpowiedział tomaroc na temat - Opel
    Na 85% uszczelka pod przepustnicą. Odpal silnik, namocz pędzel w benzynie i smaruj w okolicach tej uszczelki. Jeżeli obroty zmienią się - masz winowajcę. 10% to tak Orochimaru prawi - paliwo się leje do przepustnicy. Pozostałe 5% to inna nieszczelność. Pozdroofka
  4. "Mechanicznie" pasują - tzn pasują do otworów Problem może być jednak z długością wysuwanego bolca, niektóre marki mają krótsze. Wtedy należy zastosować adapter (na focie widać wypraskę z trzema adapterami różnej długości). Może być też inna niedogodność: skok silniczka - przestawienie przełącznika o jedną pozycję może powodować, że jeden wysunie/schowa się bardziej niż drugi. Pozdroofka
  5. > Na forum była przedstawiona metoda pomiaru, ale za cholerę nie mogę jej znaleźć, nawet używając trzykrotnie szukajki. 4 ostatnie posty: KLIK Pozdroofka
  6. O ile wogóle Ci to potrzebne, to: smar ceramiczny. Ten albo jemu podobny. Pozdroofka
  7. > to mają być światła do jazdy dziennej. Sorry, ale nie Tematem tego wątku jak i wspomnianego manuala nie są "Światła do jazdy dziennej" lecz "Automatyczny włącznik świateł". Celem manuala było skonstruowanie urządzenia, które zastąpi ręczny włącznik świateł . Pozdroofka
  8. Posprząta się... Pozdroofka
  9. > kobiete ciezko zrozumiec Po co? One nie służą do rozumienia... Pozdroofka
  10. > W jakim stosunku się to stosuje? Ci których znam leją "piątkę na zbiornik", co daje mniej więcej 10% zawartość benzyny w ropie. Masz w mieszance 20 litrów benzyny, 20l to 10% z 200 litrów. Jak masz ciężarówkę to zużyjesz swoja mieszankę w jednym tankowaniu W osobówce 4 razy wlejesz do baku 10l mieszanki i dopełnisz do pełna ropą. Pozdroofka
  11. Przy mocowaniu linki do skrzyni jest tak mało miejsca, że dokręcenie równo i mocno nakrętki linki graniczy z cudem. Najlepiej jest odkręcić i wyjąć ślimak, wygodnie przykręcić do niego linkę i komplet zamontować do skrzyni. Ślimak jest przykręcony śrubą na klucz 10: Pozdroofka
  12. > które styki zewrzeć w gnieździe włącznika żeby mieć światła mijania po kluczyku? Pierwsza część pytania jest prosta: aby zaświeciły się światła mijania należy zapodać napięcie na przewód biało-żółty kostki wyłącznika. Jeśli do tego mają być światła pozycyjne z tyłu i z przodu, to dodatkowo na przewody szaro-czarny i szaro-czerwony (są oba spięte w jeden konektor) Druga część jest trudniejsza, bo w wyłączniku nie ma źródła prądu "po stacyjce" takiego, które wystarczałoby do zasilenia z niego żarówek świateł mijania . Występuje co prawda podświetlenie wyłącznika, i ono jest "po stacyjce", ale marne to źródło, bo z bezpiecznika F7, a on jest 10A. Więc albo pociągniesz dłuższy przewód z innego, bardziej wydajnego źródła po stacyjce, albo zewrzesz wspomniane wyżej przewody z przewodem czerwonym w kostce włącznika i będziesz miał "permanentne" światła Pozdroofka
  13. lelek odpowiedział matia na temat - Opel
    > 10-1-2-10 itd czyli żadnych błędów Czyzby? Quote: 0120 Czujnik położenia przepustnicy Pozdroofka
  14. lelek odpowiedział przemty na temat - Opel
    > auto nie moje I wszystko jasne Pozdroofka
  15. lelek odpowiedział przemty na temat - Opel
    > auto za stare aby inwestować w nie No proszę Cię... Zresztą, wcale tak dużo Cię nie wyniesie. Dwa tygodnie temu pękła mi sprężyna. Miała prawo, 21 lat wytrzymała Za "jednym rozebraniem" wymieniłem całość: sprężyny Lesjofors, amorki KYB, łożyska i poduszki (nie pamiętam firmy, ale zielik nie dałby badziewia, nawet gdybym chciał, to by mnie pognał ze sklepu ). Amorki przejeździły 6 lat, reszta jeszcze fabryczna. Koszt ok. 500 zł. Zrobisz sam - na tym zakończysz wydatki, oddasz do mechanika - dopłacisz (u nas biorą 70zł "za stronę" ). Warto było, bo pomijając brak dźwięku dzwoniącego fragmentu sprężyny auto trzyma się drogi jak bolid F1 No i łożysko nie "pyka" przy skręcaniu kół na postoju. Pozdroofka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.