Skocz do zawartości

Szybkie pytanie nagrzewnica


maniac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, pewnie było ale auto trzeba składać a szukajka za wolno bangla. Który wąż do którego wejścia (koloru) w nagrzewnicy sie podpina. Wg zdjęcia z książki wychodziło by to ze do dolnego wejścia podpięty jest wąż z dopływem, czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czwornika idzie do tego nieco nizszego kroćca czyli ten blizej silnika , ten wyzszy dalej od silnika idzie do kolektora i do przepustnicy z ktorej wychodzi dalej do wyrownawczego zbiorniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę odgrzeję kotleta, ponieważ coś mi nie pasuję. Chciałem podłączyć węże tak jak napisał kolega Taquito no i babol, a mianowicie węże pasują na odwrót bo jeżeli miał bym podłączyć wąż który idzie z czwórnika do króćca dolnego kolor biały (załącznik), to wąż z przepustnicy może i sięgnie do króćca górnego (zielony) ale będzie niesamowicie naprężony. Jak by ktoś zerknął jeszcze u siebie jak to wygląda w cc's był bym bardzo wdzięczny.

PS. Sory że taka jakość ale chwilowo brak cyfrówki.

post-116279-1435249958863_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomoże ktoś?

jeśli to pomoże, w 899, węże do nagrzewnicy idą w ten sposób, że ta na górze do zbiorniczka, ta na dole w kierunku termostatu.

281865863-2222.JPG

Wymieniałem całkiem niedawno nagrzewnice i inaczej się tych dwóch węży nie da podłączyć, ponieważ jeden jest krótszy i są inaczej ułożone.

post-31436-14352499592382_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli to pomoże, w 899, węże do nagrzewnicy idą w ten sposób, że ta

> na górze do zbiorniczka, ta na dole w kierunku termostatu.

> Wymieniałem całkiem niedawno nagrzewnice i inaczej się tych dwóch

> węży nie da podłączyć, ponieważ jeden jest krótszy i są inaczej

> ułożone.

No właśnie u mnie też inaczej się nie da bo jeden za krótki jest żeby go wpiąć. Taquito musiał się pomylić. Podziękował 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.