Skocz do zawartości

megane/master zakodowane radio


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. W masterze zablokowalo mi sie radio o takie: klik, na poczatku pisalo, abym podala kod, ktorego nie mialem przy sobie i tak jezdzilem od sklepu do sklepu. Teraz wzialem kod, chce go wbic i niestety radio sie juz nie zalacza, na nic nie reaguje. O dziwo wyswietlacz sie teraz ciagle swieci, wyswietla temperature i godzine. Bezpiecznik od radia caly. Radio sie zakodowalo na amen czy jest jakis knif na to?? Pare razy przekrecic kluczyc, odlaczyc akumulator ??

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że odłączenie akumulatora spowoduje poproszenie o kod, lecz głowy uciąć za to nie dam smile.gif

Jak nie masz kodu to poszukaj wątków o radiu pisałem gdzieś o formum gdzie jak podasz model radia i wszystkie numery z radia to jest duża szansa że ktoś poda Ci kod. Mnie się udało smile.gif

Powodzenia.

Ps. A wpisywałeś jakieś kody z nieba do tego radia ?? Jeśli tak to po każdym wpisanym kodzie radio blokuje się na jakiś czas im więcej wpisujesz tym ten czas się wydłuża. Ja tak wpisywałem i w pewnym momencie musiałem czekać ze 2h :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę że odłączenie akumulatora spowoduje poproszenie o kod, lecz

> głowy uciąć za to nie dam

> Jak nie masz kodu to poszukaj wątków o radiu pisałem gdzieś o formum

> gdzie jak podasz model radia i wszystkie numery z radia to jest

> duża szansa że ktoś poda Ci kod. Mnie się udało

> Powodzenia.

> Ps. A wpisywałeś jakieś kody z nieba do tego radia ?? Jeśli tak to po

> każdym wpisanym kodzie radio blokuje się na jakiś czas im więcej

> wpisujesz tym ten czas się wydłuża. Ja tak wpisywałem i w pewnym

> momencie musiałem czekać ze 2h :/

kod mam, ale przez caly dzien jezdzilem i te radio sie wlaczalo i wylaczalo proszac o kod, zadnego nawet nie podalem. Teraz radio siedzi cicho.

Co do blokowania radia to dobra rzecz, wkoncu mamy tylko 9999 mozliwosci i na upartego bez blokady mozna probowac zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.