Skocz do zawartości

PROWADZENIE PRZEWODÓW CENTRALNEGO ZAMKA


regan

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.ZAKUPIŁEM SOBIE NA ALEGRO CENTRALNY ZAMEK ZAMIERZAM GO ZAMONTOWAC W NAJBLIZSZYM CZASIE. TYLKO MAM MAŁY PROBLE Z PROWADZENIE PRZEWODÓW MIEDZY DRZWIAMI A SŁUPKAMI CZY SA JAKIES ORGINALNE OSŁONKI KTÓRE BY MOZNA TAM ZAŁOZYC. JAK TO JEST ROZWIAZANE Z FABRYCZNYMI ZAMKAMI. PRZECIEZ PRRZEWODY MOGA SIE POŁAMAĆ OD OTWIERANIA I ZAMYKANIA DRZWI A MOZE COS INNEGO MOZECIE MI POLECIC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jezeli nie masz przelotek z ASO, bo ponoć są strasznie drogie, to

> proponuje zwykłe elektryczne peszle...

> PS. jest cały artykuł od Mareckiego o zakładaniu centralnego zamka

> tam m.in. tez o przelotkach to znajdziesz.

W ASO sa ciezko dostepne, trzeba zamowic i poczekac. A co do ceny to placilem cos kolo 30zł za komplet do uno5d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ASO sa ciezko dostepne, trzeba zamowic i poczekac. A co do ceny to

> placilem cos kolo 30zł za komplet do uno5d.

Polecam odwiedzić sklep z aparaturą grającą do samochodów, tam takie coś powinni mieć. Ja dzisiaj sobie zamontowałem centrala i też miałem problem z tymi przelotkami niewiem.gif. Naszczęście facio miał różne typy (do otworów naprzeciwko siebie-jak w uno, i nie leżących naprzeciwko). Wystarczy potem w oryginalnych zaślepkach wywiercić otworki odpowiedniej średnicy i zaadaptować najbardziej odpowiadającą przelotkę. Wygląda jak oryginał grinser006.gif. Niestety nie mam fotek. Cena to 26 zeta za komplet banana-wave.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.