Skocz do zawartości

Spreżyna tył


mico21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis wszedłem pod mój samochaodzik pierwszy raz od kiedy go kupiłem ponieważ spadła mi rura wydechowa z gumy i przy okazji przygladłem się podłodze i powiem ze jak na swój wiek jest spoko ))))))) 0000000 korozji i nagle zobaczyłem od strony kierowcy z tyłu ze jakaś krutka sprzezyna jest i okazało się ze pekla o jeden zwój o to juz dawno widać i reszta sprzezyny siadła na gumie ale ten jeden zwój został wiec mam takie pytanie kto by mial na pozbyciu jedna taka sprzezyne w rozsodnej cenie na szrocie krzyczą 40 zł pomózcie tipak 1,6 DOHC na zawieszeniu 1.8 czekam na wasze propozycje pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm. ja mam dwie, ale jedna strzelona. w dodatku, to sportowa

> sprezyna..

a dao by się z tym cos zrobić jeszcze czy juz nic widze ze jesteś z biecza i ile byś chcial za nie ale nadal poszukuje sprzezyn w niskiej cenie używek pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a dao by się z tym cos zrobić jeszcze czy juz nic widze ze jesteś z

> biecza i ile byś chcial za nie ale nadal poszukuje sprzezyn w

> niskiej cenie używek pozdro

byłeś w Trzcinicy na szrocie pytać?? jest jeszcze jeden gość w Święcacnch, co też handluje używkami z zagranicy, można by jego zapytać.. ta jedna moglbym spredac, bo i tak lezy i jest mi niepotrzebna. a co do kasy, to nie wiem, ile proponujesz?? zreszta czy nada Ci sie?? trzeba bylo by sprawdzic wysokosc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> tipaka 1,6 uzywek w rozsadnej cenie prosze o pomoc zostawiajcie

> wiadomości na forum lub piszcie na gg 3646294 pliz

Ja mam tylne sprezynki standardowe (czarne chyba). Chyba mam. Jak chcesz to moge podjechac pod garaz oabczyc czy jeszcze sa. Nie wiem po ile to wogole chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taka brutalna prawda ale ciesze sie ze ktos zauwazyl moja

> stronke hehe

A na rajd zamkowy lecisz? Bo ja chyba jakos naddworny fotograf pojade z debiutem kumpla:)

PS. Ja kazda stronke z rajdami na ak wyczaje;)

PS2. Zapraszam tez na strone z moich stron (robie za foto) www.egr.go.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tipaka 1.6 DOHC jest w stadium upiekszania fotki mam moge podesłac ci na meila jak chcesz przdtem miałem Renault 5 w starej budzie z wlotem na masce ciemny kolor tez ci moge podesłaś fotke pozdro jak masz chęć pogadać to zapraszam na gg 3646294 po 22 jestem niewidoczny. smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak sie wstawia fotki go galerii pozdro

Piszesz wiadomosc, dajesz dalej, pod wiadomoscia (do zaakceptowania) masz dodaj zalacznik. Zdjecie wsadzasz do 100Kb. Dajesz dodaj. I juz:) Pozniej edytujesz wiadomosc. Pod trescia wstawiasz "obrazek", link do niego i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.