Skocz do zawartości

Czy ktoś próbował obniżyć nieco Albeę?


KOZODOJ

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Pytanie jak w temacie. Zastanawiam się, czy jest jakiś bezpieczny sposób na obniżenie Albei o kilka cm. Nie chodzi mi broń Boże o "robienie gleby" wink.gif ale to co Albea ma w standardzie to jednak moim zdaniem przesada. Jazda kojarzy mi się z tymi piłkarzykami na sprężynie. Chciałbym jednak uniknąć tzw. rzeźby, czyli żadnych sprężyn od pana Józka itp. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Czołem,

> Pytanie jak w temacie. Zastanawiam się, czy jest jakiś bezpieczny

> sposób na obniżenie Albei o kilka cm. Nie chodzi mi broń Boże o

> "robienie gleby" ale to co Albea ma w standardzie to jednak

> moim zdaniem przesada. Jazda kojarzy mi się z tymi piłkarzykami

> na sprężynie. Chciałbym jednak uniknąć tzw. rzeźby, czyli

> żadnych sprężyn od pana Józka itp.

Temat trochę ciężki z tego względu że praktycznie nie ma żadnego zestawu dedykowanego sienie (sprężyny i amory)...a obniżając ją...musisz utwardzić i tak już miękkie zawieszenie...i tu pojawia się problem...bo nie mówimy tu o obcinaniu 1zwoju i dokładaniu gum międzyzwojowych (niestety niektórzy do dziś tak robią sciana.gif)...z tego co się kiedyś orientowałem przy delikatnym dłubaniu można zaadoptować zawias z punto ...ale to musisz zapodać temat na tamtym kąciku....wiem że do zwykłych punto na tył wrzucano springi z vana...są twardsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.