Skocz do zawartości

Problemy z przegubem!


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

no wiec moi drodzy mialem troche duże problemiki z przegubem (z ABS) do mojego bravolota 100TD 99rok.

Przywiezli mi przegubik i co sie okazało ze to nie ten, na drugi dzien przywiezli mi nastepnego i to znowu nie ten angryfire.gif a katalogowo do tego rocznika to ten powinien byc. Krew mnie zalała! Okazało sie ze przy moim bravo TD jest przegub i cała połos od JTD yikes.gif, a najlepsze to ze te cześci były oryginalne i nikt nic tam nie wymieniał. Wychodzi na to ze mój Bravo to 1/2 TD i 1/2JTD grinser006.gif

pozdro 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam!

> no wiec moi drodzy mialem troche duże problemiki z przegubem (z ABS)

> do mojego bravolota 100TD 99rok.

> Przywiezli mi przegubik i co sie okazało ze to nie ten, na drugi

> dzien przywiezli mi nastepnego i to znowu nie ten a katalogowo

> do tego rocznika to ten powinien byc. Krew mnie zalała! Okazało

> sie ze przy moim bravo TD jest przegub i cała połos od JTD , a

> najlepsze to ze te cześci były oryginalne i nikt nic tam nie

> wymieniał. Wychodzi na to ze mój Bravo to 1/2 TD i 1/2JTD

> pozdro

Znam ten ból...wyobraź sobie że w mojej 1,4 jest pozmianowa skrzynia, wg epera szybsza a w niej półosie są z 1,6 a przegub jest specjalny do tej skrzyni i półosi.Przegub więc od 1,4 pozmianowej, półoś z 1,6 a skrzynia z 1,4...w serwisie zdurnieli po przywiezieniu 3 ciego przegubu i próbie jego założenia...i badź człowieku mądry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.