Skocz do zawartości

[ccs] pol baku i ciagnie powietrze


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Znow mnie trafila dzis ta przypadlosc. A mianowicie po wymianie baku i obudowy na ta z ccsa zaczal sie problem, gdy jest mnie niz pol baku to po zakrecie auto gasnie, pompa nie ciagnie paliwa, po dotankowaniu do pelna (ok. 15l) wszystko gra i jest super. Wklad to 1.2 MPI z MTM, w wysokosci jest identyczna jak z 1.1 SPI walbro wiec to nie to, pierwszy raz gdy mi sie to stalo mialem zle wlozony wklad, nie wszedl mi do konca tej gumy, ale teraz jest juz na bank dobrze, i co lepsze przedluzylem ten dolny kruciec o jakies 2mm wezem, aby dosiegal maksymalnie dna koszyczka filtra paliwa i jest dalej tak samo.

Ja widze narazie dwa rozwiazania:

1. Stuningowac obudowe filterka paliwa tzn. wyciac ja troszke zdolu i zrobic jeszcze dluzsze przedluzenie krucca i zobaczyc co wtedy

2. Dotoczyc odpowiednie pierscienie i zalozyc obudowe z sc (ten pomysl mi sie najbardziej podoba, bo ta obudowa z ccs jakas dziwna mi sie wydaje.

Ma ktos jeszcze jakies propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.