Skocz do zawartości

CLARION FB289RBT + Iphone?


donwojdeone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś może posiada ten model radia i próbował go połączyć z iphonem? Chodzi mi o wbudowany zestaw głośnomówiący bluetooth oraz o odtwarzanie muzyki znajdującej się na iphonie. W opisie radia występuje wzmianka o pełnej dwukierunkowej komunikacji z telefonem wyposażonym w bluetooth, ale iphone to iphone wink.gif Poza tym chętnie wysłucham opinii o brzmieniu tego radia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zestaw głośnomówiący będzie działał ale audiostreaming nie bo iPHONE

> nie ma takiej opcji

Dzięki za odpowiedź - tak właśnie myślałem. A może ktoś się jeszcze wypowie o tym jak to radio gra? W samochodzie mam z przodu jbl 2-drożne 130mm a z tyłu blaupunkty 165mm + tuba 200W w bagażniku. Zastanawiam się jak ten Clarion wypada w porównaniu z innymi w podobnej cenie (Alpine IDA-X300/200 itd)?

Edit: i jeszcze jedno pytanie: wyczytałem opinię że maksymalna liczba utworów na karcie pamięci to 255 - trochę mało? Czy ktoś kto posiada to radio mógłby to zweryfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.