Skocz do zawartości

BMW 320i


Eustachy145

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam dzisiaj widzialem za cene 5500zl bmw 320i 1987r stan z wygladu

> , silnik 181 tys ladnie pracuje zawieszenie i blacha super

> jeszcze nie jechalem prosze napiszcie mi czy czesci sa drogie do

> tego wozu i jak ze spoalaniem ile ta niunia spala? i jak z

> awaryjnoscia?

e30 jeden z bardziej udanych modeli BMW.

O eksploatacje się nie martw - ceny czesci są na śmiesznym poziomie. Do e30 jest cała masa zamienników, a elementy np blacharskie można kupić na szrotach, często nawet pod "kolor"

Zwróc uwage czy ta "zdrowa blacha" jak napisałes nie jest w istocie odmalowanym złomem.

Postaraj sie poszukac śladów rozbierania silnika. 2.0 R6 12V były bardzo wrażliwe na przegrzanie i często pękały w nich głowice.

Zobacz czy silnik nie jest świeżo poskładany.

Natomiast przebieg 180 tys to bajka. To auto ma z pewnością 380 - ale jeżeli było zadbane, regularnie serwisowane itd. Możesz być spokojny, nie zacznie sie sypać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aha ok dzieki ale silnik chodzi ladnie a czy skladany niedawno

> niewiem sie nie przyjrzalem blacha super jak pisalem stan igla

> co do blachy a sa osoby ktorzy jezdza i sie moga jeszcze

> wypowiedziec?

Powiem Ci tak kumpel miał e30 w budzie 2d (coupe) przez ok 2 lata.

Fakt że kupił zajeżdzonego śmiecia i musiał robić generalke, całe zawieszenie, hamulce i tylny most.

Blacha - to jest bmw ja mam e34, piątke z 1995r .....auto nie ma burchla yikes.gifclaps.gifok.gif

Jakość materiałów jest naprawde rewelacyjna. 10-cio letnie śruby wydechu odkręcają się bez użycia odrdzewiacza.

mało jest samochodów gdzie np śruby wahacza dają sie odkręcić po jednej zimie....a tu, pyk śruba odkręcona, jak nowa, cynkowana ok.gif

Wracając do e30 zwróc uwage na stan kielichów przednich zawieszenia. Często auta te są poddawane "tjuninkom" tzn młode dresiki utwardzają zawieszenie do granic możliwości.......co skutkuje pęknieciami w okolicy spawów przednich kolumn.

O korozję możesz się nie martwic, pod jednym warunkiem - auto nie widziało pana henia blacharza..... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e30 jeden z bardziej udanych modeli BMW.

Zgoda, tyle że przy okazji m20b20 to jeden z najmniej udanych silników w tym modelu busted.gif Sporo to pali a jechać nie bardzo chce. Podobne spalanie przy dużo lepszych osiągach ma 325, ewentualnie można by się pokusić o szukanie 318 iS - świetny silnik (chociaż tylko 4 cyl.) i dosyć oszczędny, ale kiedyś był problem ze znaleziem takiego autka. Nie wiem jak teraz, nie śledzę rynku na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.