Skocz do zawartości

FIA WTCC w Brnie


Uysy

Rekomendowane odpowiedzi

heyka

Ja byłem tam rok temu..

Było ogólnie super.. nocowaliśmy w prywatnej kwaterze na przedmieściach Brna.. kwaterka fajna, tylko kibelek był na zewnątrz.. kontakt moge podać, tylko musze kolege wypytać, bo on to załatwiał..właściel mówi po Polsku, troche kaleczy, ale mozna sie dogadać..

Co do samego toru, warot byc w sobote jak i w nd.. oprócz WTCC są tam narodowe czeskie serie, jakeiś długodystansowe wyscigi, formuły, puchar Octavii itp.. generalnei od rana do popołudnia na torze sporo sie dzieje..

Jeśłi chodzi o oznakowanie to jest bezbłedne, od zjazdów z autostrady na AUtodromo Brno po oznakowanie parkingów, stref VIP, oraz miejsc na trybunach..

Osobiscie polecam przejsć sie od wejścia w głąb toru, po długiej prsotej jest pierwsza ciasna partia, na spadaniu w dół podwójny prawy, potem dwa lewe przedzielone prostą i ponownei prawy pod górę..fantastyczne miejsce, na sporym zboczu, widac bardzo duzo i jest to główne miejsce gdzie coś sie na torze dzieje..a rok temu działo sie dużo.. zlosnik.gif

Co do samego kibicowania, to nei warto brac ze soba piwa i jedzienia.. nad tym punktem widokowym jest mnóstwo namiotów z piwem i jedzieniem, nei to ze jeden tylko kilkanaście obok siebie.. niby kolejka duza, ale jak stoi rpzed Toba 20 osób, to piwo i tka masz po 2 min max.. tak samo jedzienie.. toitoiów tez jest mnóstwo..

Wejscie na tor i paddoc to koszt chyba 190 koron + 100 padock czy jakoś tak..generalnie mało..

kolacja w knajpie w Brnie dla 4 osób, z pifkiem, lodami itp to około 90 PLN..

wyjechaliśmy w piatek o 15, na miejscu bylismy o 23.. wracaliśmy po wyścigach w niedziele..wiec w domu było około północy..

Warto wejsc na paddok w sobote, kiedy zawodnicy na luzie siedza i rozdaja autografy i cykają sobie fotki z kibicam.. w nd neistety nie ma juz takiego luzu..

Jak masz jakieś pytania to pisz.. najlepiej na maila [email protected]

aaaa.. i jak bęzies zjechał to przywieź mi koszulke WTCC na ten rok..podesle fundusze.. chyba 18 ojro kosztuje.. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki, Dexter

> Takich informacji mi trzeba. Jakby co - odezwę się.

Jeśli chodzi o noclego to my spaliśy tutaj: zamawialiśmy to rpzez strone, dostajesz numer rezerwacji i przyjeżdzasz w wybrane wcześniej miejsce;

http://www.limba.com/pl/czechy/noclegi/pensjonat-rodzinny/brno/3690/obiekt-szczegolowo.htm >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.