Skocz do zawartości

Mocowanie bocznych listw


vendorr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio na zakręcie w prawo odpadła mi listwa boczna drzwi.

Cały jakby to nazwać metalowy stelaż boczny został na drzwiach, odpadł sam plastik po który się wróciłem.

Mam takie pytania jak to zamontować tak aby znowu nie odpadło, próbowałem z powrotem wcisnąć i jakoś się trzyma, ale boje się że jak pojadę na myjkę to znowu mi odpadnie. Powiem szczerze za bardzo się w to nie zagłębiałem, ale ten stelaż jest już trochę skorodowany o już chyba nie spełnia do końca swojej funkcji.

Niech ktoś poradzi co z tym zrobić, czy jakoś da się to sensownie zamontować, czy po prostu wymienić na coś takiego KLIK ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ale daj taśmę między stalową listwę a plastikową

Nie za bardzo się da, kolor żółty to styk stelaża z listwą.

Chyba jednak właśnie użyje kleju do szyb i nakitruje w miejsca zaznaczone kolorem niebieskim.

282382445-listwa_do_drzwi.jpg

Ps. Wybaczcie za jakość rysunka ale w polowych warunkach, malutką myszką i na dodatek Corel nie posiada polskich znaków.

post-53807-14352502145445_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się biglaugh.gif

Ja późną jesienią przyklejałem listwę (na błotniku) do aluminiowej podstawy klejem do tapet. Tym w plastikowej butelce. Trzyma bardzo dobrze do dziś 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.