Skocz do zawartości

Oryginalne radio od skody + głośniki pioneerka :)


WOJTEKNR1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym podpytać specjalistów cool.gif , czy dobrze dobrałem głośniki do radyjka.

Posiadam radyjko oryginalne od skody i do tego dwa seryjne głośniki, i chce dokupić jeszcze dwa na tylną półkę 893goodvibes.gif. Parametry radyjka: wyjście na 4 głośniki, 4 omy, maksymalna moc wyjściowa 20 W, wg instrukcji. Do tego chciałbym kupić takie głośniki , nie pytajcie dlaczego smile.gif, po prostu mi się spodobały i cena jest przyzwoita. Czy te głośniki są odpowiednie do radia? Czy nie są przypadkiem zbyt mocne do radyjka, które ma moc wyjściową tylko 20W ?. hmm.gif Za odpowiedź z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Chciałbym podpytać specjalistów , czy dobrze dobrałem

> głośniki do radyjka.

> Posiadam radyjko oryginalne od skody i do tego dwa seryjne głośniki,

> i chce dokupić jeszcze dwa na tylną półkę . Parametry radyjka:

> wyjście na 4 głośniki, 4 omy, maksymalna moc wyjściowa 20 W, wg

> instrukcji. Do tego chciałbym kupić takie głośniki , nie

> pytajcie dlaczego , po prostu mi się spodobały i cena jest

> przyzwoita. Czy te głośniki są odpowiednie do radia? Czy nie są

> przypadkiem zbyt mocne do radyjka, które ma moc wyjściową tylko

> 20W ?. Za odpowiedź z góry dziękuje

Zapytam czemu 13-tki

Głosniki nie maja się podobać tylko grać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak już koniecznie chcesz pójść swoim tokiem myślenia to kup jak największe głośniki ('16 a nawet '20).

Po drugie Twoje radio ma 4x20W mocy maxymalnej ... to daje jakieś 4x7W RMSu wink.gif

Do tego "dobieraj" głośniki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapytam czemu 13-tki

> Głosniki nie maja się podobać tylko grać

Byłem w MM i po rozmowie z sprzedawcą zmieniłem podejscie, wytłumaczyli na czym polega cała sztuka. Do drzwi wstawie 13cm mac audio 13.2 bardzo ładnie grają w porównaniu do tych droższych modeli, pioneerki sobie daruje, wole kupić coś co wiem jak gra. a z tyłu dam coś większego np MXZ 69.3 (mac audio). Ale to dopiero za miesiąc po wypłaciem narazie kupie małe głośniczki na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.