Skocz do zawartości

Samoczynnie wraca na beznyze


whitepawer

Rekomendowane odpowiedzi

Al-800 przy schodzeniu z obrotów, często przełącza się na benzynę, najczęściej w rejonie tych "niższych" (brak obrotka),

od czego zacząć? strzelam ze za niskie ciśnienie idzie z reduktora confused.gif, dobrze myślę? da się to jakość podnieść? jakaś śrubką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AL 800 to nie LPG wtryskowe więc nie ma tu czujnika ciśnienia. Jeżeli przy niskich obrotach przełącza na NoPB podejrzewam jakiś problem z właśnie z odczytem obrotów. Podepnij się laptopem i zobacz co pokazuje Amon. Jak masz podłączony sygnał obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> AL 800 to nie LPG wtryskowe więc nie ma tu czujnika ciśnienia. Jeżeli

> przy niskich obrotach przełącza na NoPB podejrzewam jakiś

> problem z właśnie z odczytem obrotów. Podepnij się laptopem i

> zobacz co pokazuje Amon.

hmm.gif muszę najpierw zakupić kabel, wcześniej nie widziałem potrzeby posiadania bo było ok..

>Jak masz podłączony sygnał obrotów?

już teraz nie wiem, bo były cyrki, sterownik nie widział ze silnik pracuje, wiec był jakoś wzmocniony sygnał, gdzieś się do czegoś dopiął... chyba jednak będzie trzeba do gazownika pojechać... Ale dzięki za pomoc, przynjamiej wiem ze sie nie obejdzie bez laptoka ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.