Skocz do zawartości

buczenie i lekkie wibracje


darekpdkp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lekkie wibracje i i buczenie grinser006.gif nie wiem jak to nazwac zaczynajace sie od predkosci 110 - 120km/h nie wiem czy to jakas poduszka ,czy cos z polosiami , dzisiaj bede zabieral sie za wymiane amorkow i wahaczy ale to chyba nie to,ktos z was mial z czyms takim do czynienia hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Buczenia nie było, ale wibracje tak. Problemem były opony zimowe.

> Spróbuj zamienić koła na osiach. To pomoże wyeliminować Ci choć

> jedną potencjalną przyczynę.

Mój kolega miał lekkie wibracje z powodu ze miał ząbkowane opony. na jednej z osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bujam się z wibracjami od dłuższego czasu. Oto moje doświadczenia:

- wibracje w pewnych zakresach prędkości np: 40-45, 60-65, 80-85, 130-140 które ustają pomiędzy tymi prędkościami, są bardzo głośne - prawdopodobnie łożyska

- wibracje wyczuwalne szczególnie przy niskich prędkościach o amplitudzie obracającego się koła - uszkodzone(odkształcenie) opony lub felgi

- wibracje o amplitudzie różnej od obracającego się koła - bardziej wycie niż wibracje - wyząbkowane opony, czasem pomaga zamiana opon z przodu na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.