Skocz do zawartości

Basik w Mietku


zloty888

Rekomendowane odpowiedzi

witam:):)

orientuje sie może ktoś jak mogę zabudować bagażnik w Matizie ??:)

chce sobie zrobi skrzynie właśnie pod bagażnik do matiza tak żeby nie zajmowała za dużo miejsca smile.gif:) i odnośnie tego też mam pytanko jaki głośniczek basowy byście mi polecili smile.gif ja myślę nad 25cm tylko nie wiem właśnie jaki bd przyjemnie dudnił:):):) odnoście wzmacniacza to mam Blaupunkta gta 475 tak ze powinien sobie dać rade z głośniczkiem nawet o mocy 300 watt rms smile.gif

proszę o jakieś sugestie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 25 da rade ale koniecznie coś na miekkim zawieszeniu i w BR lub BP bo

> inaczej nie będzie aż tak dudnil

> Najpisz jaką kwote chcesz przeznaczyć co mas zjuż zrobone w aucie

> (np instalacja, radio itp) to coś pomyślimy.

no to tak smile.gif:):) instalacja jest taka jak powinna smile.gif:) od akumulatora smile.gif radio mam LG ale nie wiem dokładnie jaki model no i ten wzmacniacz Blaupunkta GTA 475 smile.gif:) nooooo coś w granicach 400- 500 zł przeznaczy bym chciał na to smile.gif:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym coś z JL'a w br też całkiem łądnie puka smile.gif

Ew. coś z DLS'a, LA, xelix w10 jest na allegro .. a jak ma tylko iwyłącznie łupać to coś z JBL'a chć nie jestem fanem tej firmy, co do zabudowy skrzyni w boczek to służe pomocą na jakimś spocie - porobisz sobie fotki i wymiary mojej która jest idealnie dobrana smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.