Skocz do zawartości

Szumy przy przyspieszaniu


szuro

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno mialem wymieniony rozrzad, dzisiaj zauwazylem ze przy dodawaniu gazu slychac szum jakby sie jakas rolka lub lozysko zacieralo...nie wiem od kiedy tak szumi, poniewaz szum slychac jedynie przy podniesionych szybach i wylaczonym radiu....obstawiacie cos z rozrzadem czy np lozysko altka ?? kurde juz mam pomalu dosyc mojej fiaciny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam się nie znam zmieniałeś pompę wody??

moj post z 03/07/09 ;-)

wlasnie jestem po wymianie rozrzadu w swojej sience jednak mechanik mi nie wymienial pompy, bo po 1 nie byla zapocona, ani w jakikolwiek inny sposob naruszona, poza tym wq niego dostep wcale nie jest taki fajny jak sie wydaje i wymontowanie wiaze sie miedzy innymi z odpinaniem polosi i kolektora wydechowego, co by sie wiazalo z robocizna za pompe rzedu 200 zl a nie 80, a po trzecie dzwonil jeszcze po znajomych mechanikach z ciekawosci, to dowiedzial sie ze tylko jeden mial przypadek wymiany pompy wody w P/S/A 1,6 i bylo to dobre 2 lata temu

prawda to ze dostep taki lipny jest ?;> jak pompa wody to lozysko w niej obstawiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moj post z 03/07/09 ;-)

> wlasnie jestem po wymianie rozrzadu w swojej sience jednak mechanik

> mi nie wymienial pompy, bo po 1 nie byla zapocona, ani w

> jakikolwiek inny sposob naruszona, poza tym wq niego dostep

> wcale nie jest taki fajny jak sie wydaje i wymontowanie wiaze

> sie miedzy innymi z odpinaniem polosi i kolektora wydechowego,

> co by sie wiazalo z robocizna za pompe rzedu 200 zl a nie 80, a

> po trzecie dzwonil jeszcze po znajomych mechanikach z

> ciekawosci, to dowiedzial sie ze tylko jeden mial przypadek

> wymiany pompy wody w P/S/A 1,6 i bylo to dobre 2 lata temu

> prawda to ze dostep taki lipny jest ?;> jak pompa wody to lozysko w

> niej obstawiasz?

Sorry jakiś ociemniały jestem przez brak snu sciana.gif Całkiem możliwe, że łożysko mówi 30.GIF Ja w tygodniu prawdopodobnie będę zmieniał rozrząd i pompę tez wymienię waytogo.gif Nie kosztuje ona nie wiadomo jak dużo więc warto hmm.gif tym bardziej, że można sobie zaoszczędzić pewnych problemów 270751858-jezyk.gif Tylko fakt faktem ja mam 1.2 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tysiak bedzie od wymiany, tylko wlasnie nie wiem czy te dzwieki byly od razu po wymianie czy nie, bo upaly byly i latalem z otwartymi szybami a wtedy slychac inny szum hehe 270751858-jezyk.gif wybiore sie do mechanika jutro i popytam co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.