Skocz do zawartości

Na ile siąść może tył Albei


KOZODOJ

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko... Właśnie załadowałem mają Albeę i z przerażeniem widzę, że zrobił się niemal low-rider z tyłu... wink.gif

Mam do przejechania 1800 km i za diabła już więcej rzeczy wyrzucić nie mogę. Obecnie krawędź błotnika przysłania już krawędź tylnej opony (zachodzi tak na oko powiedzmy 2 cm). Czy mam się spodziewać jakichś nieprzyjemności typu dobijanie zawieszenia? Przyjemności z jazdy już raczej nie będzie, bo nie wiem jak się takie auto będzie zachowywać przy gwałtowniejszych manewrach.

Ładowności całkowitej z chyba nie przekroczyłem (choć niewykluczone że jak wsiądę to będzie nieco przekroczona), tyle że tył jest znacznie mocniej dociążony (torby w bagażniki i na tylnych siedzeniach...)

Jakieś sugestie?

Idę się przespać 3 godzinki i zajrzę tu przed jazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej podczas jazdy po dziurach, będziesz "obijał" opona o nadkole.

W sumie nic takiego, tylko nieprzyjemne dla ucha, no i nadkole można połamać (o ile jest zamontowane wink.gif)

Jedź ostrożnie bo i tak nie masz wyjścia (i światła sobie ustaw) ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem szczęśliwie przed paroma dniami. Ogólnie bez większych zarzutów do auta, poza tym, że mimo zwiększonej masy nadal tańczyło po drodze w rytm podmuchów wiatru. wink.gif

W Niemczech bezproblemowo rozpędzało się do 160, jednak za długo tak nie jechałem, bo wymagało to nadmiernej koncentracji, a poza tym postanowiłem, że tak szybko nie jeżdżę... zlosnik.gif

Spalanie jak zwykle przy takich okazjach na poziomie 6.6 - 6.8, nie mogę się dokładnie doliczyć z rachunków, a komp pokładowy wskazuje 6,4 (też jak zwykle). Średnia prędkość ruchu 107 wg kompa pokładowego i 99 wg GPS-a. GPS raczej ma rację (niestety)... Z postojami znacznie niżej, bo spałem z 10 godzin po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.