Skocz do zawartości

Jak sciagnac kierowajke w atosie


whitepawer

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze problem mam mały bo nie wiem jak ją ściągnąć,

nie ma żadnych materiałów w stylu "zrób to sam" (na innych forach potwierdzone, nawet obcojęzycznych), znalazłem schematy jakieś podstawowe, ale nie wiem jak je interpretować.

282819505-ettc050a.gif

Nie wiem jak ściągnąć z kolumny kierownice, są dwie gwintowane dziury, chyba coś pod specjalny ściągacz, profesjonalnie improwizowałem, ale boje się żeby nie była jakoś klinowana.

jeśli ma ktoś pojecie, może hyundai w tamtych latach (pierwsza generacja od bodajże 98-02) miał ogólny patent mocowania we wszystkich modelach?

Z góry dziękuje za pomoc

post-122994-14352504166541_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga dedukcji, doszedłem ze będzie siedzieć na wielowypuscie, najprawdopodobniej stożkowym,

jak to u licha ściągnąć? to co znalazłem w internecie nie pomaga.

a zaparcie kolanami dolnej części kierownicy i uderzanie dłońmi raz jedna raz druga nie pomaga.

Jakieś rady?

post-122994-14352504166953_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> droga dedukcji, doszedłem ze będzie siedzieć na wielowypuscie,

> najprawdopodobniej stożkowym,

> jak to u licha ściągnąć? to co znalazłem w internecie nie pomaga.

> a zaparcie kolanami dolnej części kierownicy i uderzanie dłońmi raz

> jedna raz druga nie pomaga.

> Jakieś rady?

Najprościej skorzystać ze ściągacza (wypożyczyć, co jest mało prawdopodobne, albo zrobić samemu, jakiegoś wielkiego talentu nie trzeba mieć trzy długie śruby, nakrętki i kawałek bardzo grubej blachy albo kawałek rury). Jak kiedys w lanosie ściągałem kierownice to zepsułem własnoręcznie zrobiony ściągać, nie pomogło szarpanie w 3 osoby. Dopiero ściągnięcie kolumny i wybicie wielowypustu młotkiem pomogło.

Powodzenia w dalszej zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.