Skocz do zawartości

Problem z temperaturą


rafi1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów. Od jakiegoś czasu mam problem z temperaturą cieczy chłodzącej. A mianowicie auto szybko się rozgrzewa i ma 90 stopni. Z kratek leci ciepłe powietrze ale stojąc w korku lub na postoju temperatura wzrasta i leci zimne powietrze. Wydawało mi się że jak temperatura wzrasta to powinno też lecieć ciepłe powietrze. Doradzicie co to może być. confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komorze silnika na jednym z przewodów wchodzących do nagrzewnicy (przy ścianie grodziowej) jest zawór odpowietrzający, którym to robimy na zapalonym silniku i włączonym ogrzewaniu na max

jesli takowego zaworu nie masz, to włącz ogrzewanie na max i przegoń auto!!! cool.gif usłyszysz wtedy jak przez nagrzewnicę przelewa się płyn chłodzący z pęcherzykami powietrza

co do 'przegoń auto' mam na myśli wkręcenie silnika na najwyższe obroty, żeby pompa wody dość zamieszała płynem, potem uzupełnij płyn i w razie czego powtórz operację aż do uciszenia się chlupania/siorbania w nagrzewnicy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z kratek leci ciepłe powietrze ale stojąc w korku lub

> na postoju temperatura wzrasta i leci zimne powietrze.

w uno seryjna nagrzewnica nie ma możliwości podawania ciepłego powietrza przed środkowe kratki... więc coś musi być nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.