-
Bravo 1.4 90KM zalewa się po odpaleniu i zgaszeniu po chwili
@Majkiel już załatwione Dwie cewki zapłonowe całkowicie padły i albo to one zamordowały wcześniej świece, albo jakaś kumulacja.
-
Bravo 1.4 90KM zalewa się po odpaleniu i zgaszeniu po chwili
Siema Mistrzowie! Żony truchło znów odwaliło manianę... Wczoraj po południu postanowiła przeparkować auto na inne miejsce pod blokiem przejeżdżając dwie długości auta wzdłuż krawężnika i zgasiła. Dzisiaj rano rozrusznik kręci jak szalony i po chwili prób zagadania kręci zupełnie bez oporu. Kilka miesięcy temu miała pobodną sytuację i wymiana świeci wydmuchanie cylindrów z resztek paliwa ożywiło gadzinę. Czy to auto tak ma, że nie można go zimnego odpalić i zgasić po 10 sekundach pracy silnika?? Czy jest coś, co powinienem wiedzieć? Czy czujnik temperatury cieczy chłodzącej może dawać taki efekt i sterownik leje benzynę na umór? Będę wdzięczny za podpowiedzi! 🍻
-
kudlaty_bytom zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Sim86....
najważniejsze, że żyjesz i masz się dobrze. Nie przejmuj się, nikt zły na Ciebie nie będzie. Wyryte dłutem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk 4.9.5
-
Pomiar prędkości obrotowej fiat uno 1.0fire,1999r
Żeby wyjąć zestaw wskaźników, trzeba odpiąć linkę prędkościomierza. Zanurkuj pod dechę i wymacaj taką długą tulejkę przy samym zestawie na lince i dociskając linkę do zestawu, pociągnij za tulejkę i linka się odepnie. Wysłane z Pentagram Monster za pomocą Tapatalk 4.9.5
-
Stuki i skrzypienie
Mhm, idź w totka zagraj, bo masz szczęście Wydrapane gwoździem na ekranie Pentagram Monster za pomocą Tapatalk 4.9.5
-
Nie rozumiem
Bo jeździsz jak c*ota na benzynie
-
pomocy...
A gdzie dreszcz emocji? Taka bezstresowa jazda możne w końcu znudzić.
-
Zmiana prędkości alternatora
Prędzej (przy niższych obrotach silnika) osiągnie wymagane napięcie i regulator zrobi swoje.
-
Zwarcie instalacji?
Nie ma co przerabiać. Regularne czyszczenie przed jesienią i będzie wszystko hulało
-
Wycinka Katalizatora
Zapchany katalizator raczej przymuli Ci auto. Jak Majkiel pisał, to może być sonda, a na pewno trzeba sprawdzić.
-
Wycinka Katalizatora
działaj, a się dowiesz podejrzenia to jeszcze nie pewność co do usterki
-
Wycinka Katalizatora
nie wycinaj, będzie więcej palił, a jeśli już się zdecydujesz, to bez przeróbki wydechu strumienicy nie zakładaj to ma sens przy większej przeróbce, a tak tylko osiedlowy tuning będzie
-
czujnik temperatury
tylko rezystancja
-
czujnik temperatury
w aso nie mamy nic takiego, a w hurtowniach też nie posiadają, bo zasięgałem informacji w tej sprawie
-
czujnik temperatury
ludziska, mam ogromną prośbę w wolnej chwili prosiłbym o zmierzenie rezystancji czujnika temperatury oleju w UT przy 90*C i przy zimnym silniku oraz czujnika temp. cieczy chłodzącej w każdym innym Uno, nie-Uno przy tych samych temperaturach napisałem o nie-Uno, bo każda taka informacja się przyda przy doborze czujnika dziękuję i pozdrawiam