Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kudlaty_bytom

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. @Majkiel już załatwione Dwie cewki zapłonowe całkowicie padły i albo to one zamordowały wcześniej świece, albo jakaś kumulacja.
  2. Siema Mistrzowie! Żony truchło znów odwaliło manianę... Wczoraj po południu postanowiła przeparkować auto na inne miejsce pod blokiem przejeżdżając dwie długości auta wzdłuż krawężnika i zgasiła. Dzisiaj rano rozrusznik kręci jak szalony i po chwili prób zagadania kręci zupełnie bez oporu. Kilka miesięcy temu miała pobodną sytuację i wymiana świeci wydmuchanie cylindrów z resztek paliwa ożywiło gadzinę. Czy to auto tak ma, że nie można go zimnego odpalić i zgasić po 10 sekundach pracy silnika?? Czy jest coś, co powinienem wiedzieć? Czy czujnik temperatury cieczy chłodzącej może dawać taki efekt i sterownik leje benzynę na umór? Będę wdzięczny za podpowiedzi! 🍻
  3. kudlaty_bytom zmienił swoje zdjęcie profilowe
  4. kudlaty_bytom odpowiedział Sim86 na temat - Uno
    najważniejsze, że żyjesz i masz się dobrze. Nie przejmuj się, nikt zły na Ciebie nie będzie. Wyryte dłutem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk 4.9.5
  5. Żeby wyjąć zestaw wskaźników, trzeba odpiąć linkę prędkościomierza. Zanurkuj pod dechę i wymacaj taką długą tulejkę przy samym zestawie na lince i dociskając linkę do zestawu, pociągnij za tulejkę i linka się odepnie. Wysłane z Pentagram Monster za pomocą Tapatalk 4.9.5
  6. kudlaty_bytom odpowiedział Majkiel na temat - Uno
    Mhm, idź w totka zagraj, bo masz szczęście Wydrapane gwoździem na ekranie Pentagram Monster za pomocą Tapatalk 4.9.5
  7. kudlaty_bytom odpowiedział Glaca na temat - Uno
    Bo jeździsz jak c*ota na benzynie
  8. kudlaty_bytom odpowiedział PioruNUNO na temat - Uno
    A gdzie dreszcz emocji? Taka bezstresowa jazda możne w końcu znudzić.
  9. Prędzej (przy niższych obrotach silnika) osiągnie wymagane napięcie i regulator zrobi swoje.
  10. kudlaty_bytom odpowiedział gajos120 na temat - Uno
    Nie ma co przerabiać. Regularne czyszczenie przed jesienią i będzie wszystko hulało
  11. kudlaty_bytom odpowiedział gajos120 na temat - Uno
    Zapchany katalizator raczej przymuli Ci auto. Jak Majkiel pisał, to może być sonda, a na pewno trzeba sprawdzić.
  12. kudlaty_bytom odpowiedział gajos120 na temat - Uno
    działaj, a się dowiesz podejrzenia to jeszcze nie pewność co do usterki
  13. kudlaty_bytom odpowiedział gajos120 na temat - Uno
    nie wycinaj, będzie więcej palił, a jeśli już się zdecydujesz, to bez przeróbki wydechu strumienicy nie zakładaj to ma sens przy większej przeróbce, a tak tylko osiedlowy tuning będzie
  14. tylko rezystancja
  15. w aso nie mamy nic takiego, a w hurtowniach też nie posiadają, bo zasięgałem informacji w tej sprawie
  16. ludziska, mam ogromną prośbę w wolnej chwili prosiłbym o zmierzenie rezystancji czujnika temperatury oleju w UT przy 90*C i przy zimnym silniku oraz czujnika temp. cieczy chłodzącej w każdym innym Uno, nie-Uno przy tych samych temperaturach napisałem o nie-Uno, bo każda taka informacja się przyda przy doborze czujnika dziękuję i pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.