Skocz do zawartości

Muza w AX


glowbart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko, w szczególności do tych co AX mają lub mieli i montowali w nim jakiś sprzęcik. Chaciałem spytać o to w jaki sposób montowaliście w nim głośniki. W wersji 3-drzwiowej "w serii" są tylko te małe w tylnych boczkach. Czy próbowaliście montować je w te niepotrzebne do niczego "miejsce na butelke" czy może półka, a może jeszcze coś innego? niewiem.gif

I jeszcze jedno: jakie głośniki (jakiej firmy) kupić najlepiej (stosunek jakość/cena) żeby dobrze grały z Piomkiem 2700?

Dzięki 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Mam pytanko, w szczególności do tych co AX mają lub mieli i montowali

> w nim jakiś sprzęcik. Chaciałem spytać o to w jaki sposób

> montowaliście w nim głośniki. W wersji 3-drzwiowej "w serii" są

> tylko te małe w tylnych boczkach. Czy próbowaliście montować je

> w te niepotrzebne do niczego "miejsce na butelke" czy może

> półka, a może jeszcze coś innego?

W miejsca fabryczne przy tylnej kanapie wchodzą głośniki 13 cm, ja miałem u siebie jeszcze woofer i grało znośnie, ale jak miałem AXa jeszcze za bardzo nie wnikałem w muzykę w samochodzie spineyes.gif A, kombinowałem żeby dołożyć tweetery z przodu bo tam wszystko gra zza kierowcy, ale na kombinowaniu się skończyło, bo sprzedałem samochód smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.