Zawartość dodana przez Michau
-
Ustawienie wałków balansowych 2.0 ALT.
Ma ktoś może jakiś rysunek albo opis? Pacjent to Audi A4 B6 z 2.0 ALT. W necie znalazłem tylko info o ustawieniu wałków rozrządu a o balansowych nic
-
ponizej tony, powyzej 100KM
> Jakie seryjne auta osobowe spelniaja ten warunek. Rocznik bez znaczenia Corolla AE82 z 4A-GE pod maską
-
Darmowe zwiedzanie fabryki FSO, 8.11.2014
> Przy okazji - co tam jeszcze zostało z FSO? Jak ta fabryka teraz wygląda w skali od powiedzmy > "puste zdewastowane hale" do "wchodzimy z załogą, przekręcamy główny i produkujemy samochody"? Artykuł nawiązujący do tego pytania znajduje się w ostatnim numerze Classicauto. Na swojej www zamieścili także sporą porcję zdjęć Trochę smutno jak się na to patrzy
-
"Nowy" LandCruiser
> Przecież on jest produkowany ciągle - i nawet w Europie można go zamówić, choć w normalnej > dystrybucji nie ma, to np. u niektórych dealerów w Niemczech się dało. Samochody docierały z > Azji przez Gibraltar, więc trochę czekania było... U nas też coś można znaleźć: LC 1 i LC 2.
-
Motor Show Poznań nostalgicznie
> Możesz wrzucić info kiedy się odbywa ta impreza? 17-18 maja. Auto Nostalgia
-
JRowy 126p
> Wielkie podziękowania dla kolegi Michau'a za przyjechanie po nas i odtransportowanie do domu Miła przejażdżka była Polecam się na przyszłość
-
W piątek 18 października
> Na discovery będzie premierowy odcinek "fanów czterech kółek", gdzie będą zajmować się poczciwą > Syrenką Lub w ten wtorek (8 października) na angielskim Discovery
-
honda accord VI poszukuje części
Może u Ralfa z Kobyłki coś z tej listy się znajdzie Ale raczej tanio nie będzie.
-
Born of a blue sky
> Piękny film z jeszcze piękniejsza motoryzacją > http://www.speedhunters.com/2013/05/born-of-a-blue-sky-amelia-island-concours-delegance/ Bardzo ładnie zmontowany film, duży nacisk położony na dźwięk silników, miło się tego słucha
-
Co warte są klocki firm typu MaxGear, RoadHopuse itp.
Klocki RH montujemy klientom od dłuższego czasu i nikt się nie skarżył, w swoim aucie też je mam i wszystko ok
-
olej " Valvoline 10W40 MaxLife "
Wlewamy Maxlife'a klientom jak i do swoich samochodów, skarg nie było
-
JRowy 126p
> Nawet udało się uruchomić oświetlenie rejestracji i światło > przeciwmgielne, bo nie działały Mała errata - oświetlenie rejestracji i światło cofania
- Lista nas Skosnookich
-
Dzien dobry - tutaj mozesz sie przywitac
Po 3,5 rocznej eksploatacji Skody Felicii 1.3 przyszedł czas na zmianę auta. Wybór padł na produkt japoński : Toyota Corolla 1.3 E11 HB '99. Autko od 1szego właściciela (a raczej właścicielki), cały czas serwisowane w ASO, przebieg 72 kkm (o dziwo prawdziwy). Posiada klimatyzację i ABS. Poniżej 3 fotki auta w stanie w jakim je kupiłem. No to oby się dobrze sprawowało Pozdrawiam wszystkich