Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

QUIDAM

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. > do dwóch tygodni. Ale kumpel dostał juz po 6dniach Potwierdzam 2 tyg.
  2. QUIDAM odpowiedział QUIDAM na temat - Zrób to sam
    > Na zdjeciu na paczce styropianu leży piłka do drewna > . Byłem za mało cierpliwy. Nawalanie dużym młotkiem tez daje dobry efekt. Styropian na podłodze jest bardzo dobrym pomysłem
  3. QUIDAM odpowiedział QUIDAM na temat - Zrób to sam
    > Ja nawierciłem i wycinałem . > Zdjęcia > . Wycinarką?
  4. QUIDAM odpowiedział QUIDAM na temat - Zrób to sam
    > Wybić jeden rządek a dalej to już gołymi rękoma pójdzie. Czasami trzeba będzie młotkiem lekko > puknąć aby zruszyć bloczek. > Rozbierałem wiosną taką ścianę. ten pomysł mi się podoba
  5. QUIDAM odpowiedział QUIDAM na temat - Zrób to sam
    > drzwi to chyba dobrze? mniej do rozbierania Zobacz jak tynk się trzyma, możliwe ze będzie > odchodził dużymi kawałkami przy podważaniu. Jak już będzie widać bloczki to próbuj je > rozbierać, tak czy inaczej młotek i majzel będą niezastąpione Chciałby to zrobić jak najdelikatniej , między innymi żeby nie zniszczyć podłogi.
  6. QUIDAM odpowiedział QUIDAM na temat - Zrób to sam
    > otynkowana? Może jak zaczniesz od góry to powinno się udać rezbierać po jednym bloczku wbijają > majzel w zaprawę z jednej strony tynk , z drugiej płytki. a po środki drzwi
  7. QUIDAM odpowiedział QUIDAM na temat - Zrób to sam
    > z czego sciana? Nie wiem jak to się fachowo nazywa. Bloczki 11cm grubości , standard przy ściankach działowych.
  8. W jaki sposób wziąć się za wyburzenie ściany (z drzwiami) , chodzi mi o jak "najczystszy" sposób. Nie interesuje mnie prosta metoda 5 kilowego młota Czy najpierw ponawiercać ścianę? Z jednej strony położone są kafelki.
  9. A ktoś się moze orientuje jak wygląda sprawa używania bagażnika na hak za granicą. Czy jest to dozwolone , czy lepiej wozić rowery na dachu.
  10. zbadać jak grzeją grzejniki, sprawdzić bezdotykowo, która > rura jest od ciepłej a która od zimnej wody itd, itp. Naprawdę trzeba do tego odpowiedniego urządzenia ;-)
  11. QUIDAM odpowiedział Vadero na temat - Motokącik
    > moim faworytem na tą chwilę jest volvo S60 T5, tylko nie ma tego za dużo na otomoto to jest raz, a > dwa że wszystkie stoją w warszawie > Na plus to, że większość tego co nie przypłynęlo z ameryki to krajówki. Mondeo 2.5t . Chcesz kupić
  12. > U mnie działa: > Truck Crash Na tablecie i kom widać jako zablokowany, na komputerze normalnie działa Czytając same komentarze myślałem że to tylko mała obcierka, a tu niezła jazda
  13. > ...która w 1:55 o mało co nie zabija jednej młodej kierowniczki... Jest zablokowany.jest gdzieś kopia tego filmu?
  14. > Jeden głupszy od drugiego... Na trasie Siekierkowskiej w Warszawie widuje takich mocarzy na moto. Jak jedzie 200 lewym pasem to już nie łaska ustąpić
  15. QUIDAM odpowiedział Jarek_JD na temat - Ford
    > Koszt mniejszy, ale chyba zakres gwarancyjny tez mniejszy od Protecta Od handlowca słyszałem ze porównywalny , sam nie sprawdzałem.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.