Skocz do zawartości

W sprawie zawiasu


Magic18

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam takie pytanie zastanawiam sie nad kupnem sprezynek 60/40 do

> mojego seja. Prosze mi przedstawic wszsytkie za i przeciw

> takiego zawiasu Czy nie bedzie zanisko i czy da rade jakos

> jezdzic

a jakie amory do tego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-60 i -40 to jush jest fajnie jeśli będą do tego amorki to jush fajna sprawa zalezy tesh od fedry czy jest progresywna to zależy od jej charakterystyki czy bedziesz jezdził sejtkiem jak byś siedział na ławce w parku czy zawieszenei tak zwane typu tapczan twardo i sztywnie a co do obniżenia to jesłi nie masz zadnych dokładek spojlerów itp to zawis nie bedzie Ci pzreszkadzał w codziennej jezdzie POZDRO dla tych którzy śmigają na super twardym zawiasie i mają poodbijane nerki hihihi ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz opcja jest taka ze ma byc twardo dokaldek nie mam bo wiesz chce sejaka stylizowac na germanstyle. Tylko z takim zawiasem jest problem podczas przejazdu prze chopki no i w zimie ejst problem no i tez ansze polskie kochane krawezniki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim obniżeniu to musisz zmienić amorki to podstwa i przygotować sie na to że zaczną siadać szybciej inne elementy typu silnetblocki, sworznie itd, plastiki też zaraz zaczną trzeszczeć według mnie najlepiej bedzie kupić zestaw amor+spreżyna dedykowany do twego boba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.