Skocz do zawartości

prawie zagotowalo wode


Rekomendowane odpowiedzi

jadac wczoraj nie wiedziec czemu nie otwarl sie termostat (na to wyglada) skutkiem czego temperatura w chlodnicy zblizyla sie do temp.wrzenia zlosnik.gif a wskazowka temperatury do czerwonych kresek angryfire.gif.po polgodzinnym postoju problem ustapil dzisiaj jedynie odpowietrzylem uklad i wyglada ze jest ok.rzuccie okiem na wskazniki od czasu do czasu bo...zagotowac sie mozna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jadac wczoraj nie wiedziec czemu nie otwarl sie termostat (na to

> wyglada) skutkiem czego temperatura w chlodnicy zblizyla sie do

> temp.wrzenia a wskazowka temperatury do czerwonych kresek .po

> polgodzinnym postoju problem ustapil dzisiaj jedynie

> odpowietrzylem uklad i wyglada ze jest ok.rzuccie okiem na

> wskazniki od czasu do czasu bo...zagotowac sie mozna

masz termostat do wymiany :-) jezeli sie nie otwiera to nie baw sie w jakis podkrecanie i machinacje. jezeli chcesz czesto robic sobie przystanki pol godzinne to...hihihihi..ja to tez przezylem i nie mam zamiaru stawac na odpoczynek. wymiana i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby sie termostat nie otwarl to plyn w chlodnicy nie moglby sie

> zagotowac

hmm.gif mnie sie zdaje za jak gora chlodnicy wrzaca a dol zimny to chyba wlasnie termostat.a moze chlodnica sie przytkala... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mnie sie zdaje za jak gora chlodnicy wrzaca a dol zimny to chyba wlasnie termostat.a moze chlodnica sie przytkala...

A to co innego. Jesli tak jak piszesz dzieje sie w momencie kiedy silnik jeszcze sie nagrzewa to jak najbardziej puszcza termostat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.