Skocz do zawartości

Gdzie umieścić czujnik temperatury.


Lucass3

Rekomendowane odpowiedzi

> najlepszym miejscem jest lusterko (jeżeli nie ogrzewane)

Tu troszke bym polemizował. W stilo jest czujnik temperatury orginalnie wbudowany w lusterku zewnętrznym a są one ogrzewane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu troszke bym polemizował. W stilo jest czujnik temperatury

> orginalnie wbudowany w lusterku a są one ogrzewane.

tak ale jest on na zewnątrz obudowy wink.gif wiec nie zbiera temperatury z ogrzewania

najprościej w punto czujnik się po prostu wrzuca w odbudowę lusterka i tam przykleja na taśmie dwustronnej

a wtedy już mata grzejna z aledrogo już trochę wpływa na pomiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok . Zgoda, z drugiej strony ogrzewanie lusterka nie włącza się

> codziennie i przez cały czas nie pracuje.

dlatego napisałem że najlepszym miejscem jest lusterko tylko trzeba uważać właśnie z dokładanymi matami wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Gdzie najlepiej byłoby umieścić czujnik temperatury zewnętrznej w

> Punto II?

ja mam termometr przy lampce sufitowej, przewód puszczony do prawego przedniego słupka, na dół, w okolicy deski przejechałem nim pod uszczelką na zewnątrz i dalej na dół do rogu, sam czujnik wrzuciłem za próg, w okolice łączenia własnie progu i przedniego błotnika ok.gif. Tak sobie leży luźno, czasem się wysmyknie i trzeba go tam zasadzić od nowa, temperaturę podaje w miarę dokładnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Gdzie najlepiej byłoby umieścić czujnik temperatury zewnętrznej w

> Punto II?

U mnie umieściłem w łożysku anteny radia-działa wyśmienicie wink.gif a termometr mam w podsufitce

283203657-IMG_0726.JPG

Zasilanie termometru z baterii NiCd ładowanej z zasilania szyber-dachu obudowa termometru wykonana z zaślepki zawiasu tylnej klapy-aby pasowała do wykończenia wewnętrznego przyciski termometru z zabawki-to na wypadek dodatkowych pytań

post-37614-14352505754332_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.