Skocz do zawartości

Radio Ford 5000 rds kwestia pilota i zmieniarki


marbed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Niedawno nabyłem Focusa i jest w nim zamontowany radiomagnetofon o nazwie 5000 RDS. Pod kołem kierownicy jest pilot który nie działa więc wygląda na to, że ktoś w aucie rzeźbił i coś mu nie poszło 270751858-jezyk.gif

Pytanie nr 1 czy to radio w ogóle obsługuje pilota? Szukałem na elektrodzie ale znalazłem sprzeczne wersje gdyż to radio ma głośnośc na klawiszach i jedni twierdzą, że nie obsługuje pilota inni znów niczym linuksiarze: "u mnie działa" Jak to więc jest?

Pytanie nr 2 na radiu jest napisane CD changer compatible co brzmi zachęcająco, ale nauczony doświadczeniem z Cytryny pokornie pytam jaka zmieniarka zadziała i czy czasem nie trzeba aktywować opcji w serwisie?

Niby ta zmieniarka ma w opsie że powinna ruszyć ale wolę spytać http://www.allegro.pl/item884976691_ford_focus_oryginalna_zmieniarka_komplet_poznan.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.