Skocz do zawartości

Głosnik Pioneer


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zastanawiam sie nad zakupem głosnika do auta skłaniam sie przy firmie pioneer bo cały sprzet mam pioneera i suba tez chciałbym zmienic Co sądzicie o :

PIONEER TS-W3001D4 SERIA SPL

Moc maksymalna 3.000 Watt

Nominalna moc wejściowa 1.000 Watt

Pasmo przenoszenia 20 - 150 Hz

Najniższa częstotliwość (Hz) 33,3

Skuteczność (1W/1m) 92 dB

lub

PIONEER TS-W3002D4

30 cm subwoofer klasy SPL z podwójną cewką 4 ohm

moc max. 3500W

moc nomin. wejściowa: 1000W

pasmo: 20-150Hz

skuteczność (1W/1m): 90 dB

Czy te głosniki sa warte swojej ceny

Czy raczej za ta kase ok 600pln lepiej wybrac cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Narazie mam Pioneer GM 7100M ale mam na oku GM-D-8400M i mysle ze ten

> wzmak wystarczyłby do tego pierwszego głosnika

Nie miałem styczności z żadnym z tych głośników ani wzmacniaczy które wymieniłeś, więc nie napiszę nic na ich temat, poza tym że nie pchałbym się w taką konfigurację.

Gdybym jednak został zmuszony do zostawienia któregoś z tych piecyków szukałbym raczej czegoś mniej wykopiastego np intertechnik mds08, u'dimension Jr 1004 v 2 czy MB Qart 304.

Po przekopaniu allegro na dzień dzisiejszy ciekawą ofertą jest RF HX2 w Szczecinie,więc nie ma problemu ze sprawdzeniem na miejscu i przy okazji przekonaniu się czy piecyk pioneera da radę go rozbujać.Poza tym można zorganizować jakiegoś spota z naszym modem Łukaszem i poeksperymentować na żywo.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie miałem styczności z żadnym z tych głośników ani wzmacniaczy które

> wymieniłeś, więc nie napiszę nic na ich temat, poza tym że nie

> pchałbym się w taką konfigurację.

> Gdybym jednak został zmuszony do zostawienia któregoś z tych piecyków

> szukałbym raczej czegoś mniej wykopiastego np intertechnik

> mds08, u'dimension Jr 1004 v 2 czy MB Qart 304.

> Po przekopaniu allegro na dzień dzisiejszy ciekawą ofertą jest RF

> HX2 w Szczecinie,więc nie ma problemu ze sprawdzeniem na miejscu

> i przy okazji przekonaniu się czy piecyk pioneera da radę go

> rozbujać.Poza tym można zorganizować jakiegoś spota z naszym

> modem Łukaszem i poeksperymentować na żywo.Pozdrawiam

Ten wzmak 7100M mam obecnie a ten 8400M moge kupic dlatego pytam czy wogole warto

Jesli chodzi o głosnik to mam obecnie jakis Audion i gra on nawet nawet według mnie

Fakt ze pewnie w tej kwesti najlepiej wypowiedzieli by sie ludzie znajacy temat i majacy porównanie na jakims spocie napewno Łukasz cos na ten temat by powiedział jak by posłuchał w to nie wątpie

Napewno tez bedzie okazja spotkać sie na jakims spocie tylko ze narazie to pogoda nie zacheca ale napewno wpdane jak cos bedzie

Poza tym narazie pytam o opinie bo ewentualne zakupy planuje nie wczesniej jak w marcu

Juz raz kupiłem sprzet bez pytania o opinie własnie tego audiona i wzmak mac audio ktory szybko sprzedałem bo sie nie nadawał do tego głosnika zreszta głosnik tez juz naprawiałem dletego nie chce po raz drugi popełnic bledu i kupic czegos badziewnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.