Skocz do zawartości

problem ccs


sebamaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem wyglada tak Auto odpala na benzynie chodz nie zawsze, pochodzi troche i za jakis czas zaczyna mulic i gasnie tak jak by nie dostawal paliwa. Pompa paliwa wymieniona. Na gazie jezdzi normalnie, nie ma problemu. Bylem u mechanika i powiedzial ze to moze byc wina elektroniki. Inny zas gadal ze moze byc to wina gazu, faktycznie dziwne bo wczesniej nawet zima moglem auto zostawic na gazie na cala noc i rano od pykniecia palil, teraz nawet jak jest cieplo nie ma mowy zeby na gazie odpalil. nawet chwile po zgaszeniu auta na gazie juz nie odpali. Pomocy bo juz nie wiem co mam robic. Dodam jeszcze ze nie zawsze pala sie kontrolki na przelaczniku gazu po przekreceniu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Problem wyglada tak Auto odpala na benzynie chodz nie zawsze,

> pochodzi troche i za jakis czas zaczyna mulic i gasnie tak jak

> by nie dostawal paliwa. Pompa paliwa wymieniona.

Mam to samo, lecz mój nie chcę po zgaśnięciu odpalić jakiś czas angryfire.gif niestety do tej pory się nie dowiedziałem co jest powodem... auto od 2 tygodni stoi sick.gif może wspólnie się dowiemy co się mogło spierdzielić confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto od 2 tygodni stoi może wspólnie się dowiemy co się mogło

> spierdzielić

damy rade, jak do tej pory to tutaj malo kto wie, jutro ide do gazownika i do elektroniki pojazdowej, bede pisal co i jak.

hej steffano nie pisales do mnie priva bo mialem przed wymiana pompy i przypadkiem daleta zrobilem a potem nie wiedzialem kto do mnie pisal zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie ma sprawa marchewy panowie w czasie tych cyrków, nie świeci sie czasem albo swiruje?? Miałem kiedys podobnie i sie okazało ze poprzez ciągłą jazde na lpg wtrysk sie zysyfił, probowałem tych róznych koncentratów ale z tym róznie było, dopiero jak pojezdziłem troszke, ok 300 km na Vpower wszystko wróciło do normy smile.gif

Jak macie mozliwośc spróbójcie od kogoś wtryski przełożyc aby sie upewnic. Tyle ode mnie zeby.GIF

Pozdro piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak sie ma sprawa marchewy panowie w czasie tych cyrków, nie świeci

> sie czasem albo swiruje?? Miałem kiedys podobnie i sie okazało

> ze poprzez ciągłą jazde na lpg wtrysk sie zysyfił, probowałem

> tych róznych koncentratów ale z tym róznie było, dopiero jak

> pojezdziłem troszke, ok 300 km na Vpower wszystko wróciło do

> normy

> Jak macie mozliwośc spróbójcie od kogoś wtryski przełożyc aby sie

> upewnic. Tyle ode mnie

> Pozdro

marchewa gasnie dobrze jest, chociaz wtrysk mnie zastanawia od pewnego czasu wlasnie, jak mechaniury jutro nic nie znajda pozycze od kolegi i sprawdze to ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak sie ma sprawa marchewy panowie w czasie tych cyrków, nie świeci

> sie czasem albo swiruje?? Miałem kiedys podobnie i sie okazało

> ze poprzez ciągłą jazde na lpg wtrysk sie zysyfił, probowałem

> tych róznych koncentratów ale z tym róznie było, dopiero jak

> pojezdziłem troszke, ok 300 km na Vpower wszystko wróciło do

> normy

> Jak macie mozliwośc spróbójcie od kogoś wtryski przełożyc aby sie

> upewnic. Tyle ode mnie

> Pozdro

Marchewa się nie świeci, w ogóle nawet po przekręceniu kluczyka shocked.gif z tym że mój pacjent to 1.2 8v i jest bez gazu, tylko chodzi to że na benie jest podobny problem co u biosone oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Marchewa się nie świeci, w ogóle nawet po przekręceniu kluczyka z

> tym że mój pacjent to 1.2 8v i jest bez gazu, tylko chodzi to że

> na benie jest podobny problem co u biosone

a moze komputer ? podpiąć inny i mozna sprawdzic czy dzieje sie to samo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a moze komputer ? podpiąć inny i mozna sprawdzic czy dzieje sie to

> samo

u mnie bylo to samo, po wymianie pompy niby lepiej, ale jeszcze nie to. okazalo sie, ze nowa pompa nie bierze benzyny tak nisko niz oryginal i zawsze w baku musi byc wiecej benki. i jak jest juz malo, to na zakretach lubi sie przydusic itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie bylo to samo, po wymianie pompy niby lepiej, ale jeszcze nie

> to. okazalo sie, ze nowa pompa nie bierze benzyny tak nisko niz

> oryginal i zawsze w baku musi byc wiecej benki. i jak jest juz

> malo, to na zakretach lubi sie przydusic itd...

wlasnie zatankowalem wiecej i problem pozostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a moze komputer ? podpiąć inny i mozna sprawdzic czy dzieje sie to

> samo

pozycze sprawdze, spineyes.gif z tymi padlami to ladu dojsc sie nie da tyle problemow juz, na tydzien latania mam, na co mnie podkusilo zeby kupowac cc znowu, a bylo nigdy wiecej 270747800-sex.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pozycze sprawdze, z tymi padlami to ladu dojsc sie nie da tyle

> problemow juz, na tydzien latania mam, na co mnie podkusilo zeby

> kupowac cc znowu, a bylo nigdy wiecej

ah tam poprostu czasami sie trafiaja takie usteri ze czlowiek lata po mechanikach a samemu mozna zrobic tylko wiadomo metoda prob i bledow powodzenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie bylo to samo, po wymianie pompy niby lepiej, ale jeszcze nie

> to. okazalo sie, ze nowa pompa nie bierze benzyny tak nisko niz

> oryginal i zawsze w baku musi byc wiecej benki. i jak jest juz

> malo, to na zakretach lubi sie przydusic itd...

Na starej pompie tak miałem że jak skręcałem w lewo to mi fura gasła jak miałem poniżej 1`wszej grubej kreski crazy.gif a teraz jest tak że auto przejedzie i nagle staje i już za wała nie chcę odpalić oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pozycze sprawdze, z tymi padlami to ladu dojsc sie nie da tyle

> problemow juz, na tydzien latania mam, na co mnie podkusilo zeby

> kupowac cc znowu, a bylo nigdy wiecej

Wątpię że to komp, w sumie swój odpinałem żeby się zresetował czy coś ale to nic nie dało

Ja już mam 2 cento... teraz powiedziałem że kupuję grupę VAG a dokładniej jakąś Ibizkę w dizlu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wątpię że to komp, w sumie swój odpinałem żeby się zresetował czy coś

> ale to nic nie dało

> Ja już mam 2 cento... teraz powiedziałem że kupuję grupę VAG a

> dokładniej jakąś Ibizkę w dizlu

nom mozliwe ze nie ale nie zaszkodzi sprawdzic smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem u elektromechanika, nie chcial sie tykac sportinga yikes.gif chyba fachowiec nie bardzo. Bylem u gazownika i faktycznie zdziwil sie ze auto tak sie zachowuje. Powidzial zeby auto dostarczyc bo tak nic nie powie, chociaz to mozliwe ze z ukladu sa jakies zaklucenia. Poradzil wypiac bezpiecznik od gazu i sprawdzic czy na benzynie beda problemy jesli tak to najpierw pozycze kompa od innego ccs i aparat wtryskowy, a jak by co to do mechanika pojade w tym tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie bylo to samo, po wymianie pompy niby lepiej, ale jeszcze nie

> to. okazalo sie, ze nowa pompa nie bierze benzyny tak nisko niz

> oryginal i zawsze w baku musi byc wiecej benki. i jak jest juz

> malo, to na zakretach lubi sie przydusic itd...

mam doklądnie tak samo po wymianie pompy - jezeli zaswieci sie rezerwa to juz sa klopoty zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Po pierwsze sprawdz, czy jak zgasisz i nie chce odpalic, czy masz iskre na swiecach. Jesli iskra jest to trzeba szukac problemu w paliwie, jesli nie ma to w elektryce. Jesli iskra bedzie, a dalej nie bedzie chcial zapalic to sprawdz, czy paliwo dociera. Jesli tak to cudow nie ma: jest iskra, jest paliwo - musi odpalac. Rozumiem, ze jak nie chce zapalic na gazie, a przelaczysz na benzyne, to pali od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.