Skocz do zawartości

Który kondensator??


gn11wasyl

Rekomendowane odpowiedzi

będe kupował kondensator, wiem że lesze te z elektroniką, który wybrać hmm.gif

Dietz 1F

Toxic nie wiem czy ma elektronike

Prosonic

Mega Kick

który z tych najlepszy?? co innego mozecie polecić tak w cenie do 200 zł ale im taniej tym lepiej zlosnik.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> będe kupował kondensator, wiem że lesze te z elektroniką, który

> wybrać

> Dietz 1F

> Toxic nie wiem czy ma elektronike

> Prosonic

> Mega Kick

> który z tych najlepszy?? co innego mozecie polecić tak w cenie do 200

> zł ale im taniej tym lepiej

> pzdr

imo Dietz... pewniak jak na mnie..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu patrząc na pozostałą ofertę firm Mega Kick i Prosonic są to wynalazki, które należy obchodzić z daleka (stawiałbym je poniżej Buszmena i Alfreda).

Toxic to jedna z marek Grundiga (RTO) czyli nie powinno być źle, ale jak rozkręciłem wzmacniacz Toxica TX 1600 wydawał mi się wewnątrz nieco pusty yikes.gif, z tym, że nie znam się na elektronice (chętnie pokażę komuś, kto się zna, mogę zrobić fotki) i jeszcze go nie podłączyłem hehe.gif, więc nie wiem co o tym myśleć - kupując oczami kupiłbym bez namysłu

Dietz wydaje się solidnym wyborem, aczkolwiek też nie z najwyższej półki

Te tańsze kondzie mają uproszczoną elektronikę - ten cały badziew na górze, z wyświetlaczem.

Też się przymierzam do kupna kondzia i stoję przed tymi samymi dylematami. A ponadto jeśli Dietz to stary czy nowy model, takiego Signata mogę mieć za 275 zł (nówka), czy szukać jeszcze czegoś confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.