Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

gn11wasyl

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Próbowałem szukać ale chyba brak mi w tym umiejętności lub cierpliwości. Czym i jak obsługuje się ECU od silnika 900 by zmieniać mu parametry typu kąt wyprzedzenia zapłonu, mapa paliwa czy wyłączenie immo ?
  2. gn11wasyl odpowiedział gn11wasyl na temat - Centomania
    Dzięki za info, ale ja chcę 9'set nie bez powodu. Dopłacanie do 1.1 nie ma żadnego finansowego uzasadnienia, od ok października i tak będę wykładał 3.8 V6 lub 5.3 V8. Sent from my S86 using Tapatalk
  3. Witam, nie wiem czy to tu pytać bo dawno mnie nie było i nie ogarniam co gdzie i jak. Pytanie mam ile powinno kosztować SC 900 (rocznik dowolny) tak by miało zdrową budę, wnętrze zdatne do jazdy jedynie dla kierowcy, silnik i skrzynia na tyle sprawne by zrobić ok 10-15k km ? pzdr Sent from my S86 using Tapatalk
  4. gn11wasyl odpowiedział blue_impuls na temat - Chevrolet
    Klucz nastawny (duży) lub nasadką od dołu. pzdr
  5. Było by, często takie coś widuję.pzdr
  6. Nie jestem w pracy by mieć pod ręką serwisówki ale po głowie tłucze minsię 40kkm, ja i tak każdemu zalecam max 30 na oleju ale nie każdy warsztat tak robi lub ma taką wiedzę i zwykły kowalski potem płacze jakie to ujowe są te automaty pzdr
  7. Tak, słaba iskra lub nie w tym miejscu może znacząco powodować utraty mocy przez co depczasz mocniej by jechać to samo czyli więcej paliwa idzie. pzdr
  8. Mam warsztat, mam serwisówki i z jakiegoś powodu do większości skrzyń podają krótkie interwały 15-30kkm i skrzynie żyją, a dla AM6 to interwały w sumie nie istnieją ... pzdr
  9. Nie ważne jaki masz rodzaj przekładania napędu, 4x4 musi mieć te same rozmiary kół by nie było różnicy przełożeń przód/tył pzdr
  10. Zakładamy że nas nikt w konia nie robi i stosujemy zalecenia producenta ... pzdr
  11. AM6 jest znana z tego że przy ok. 200 pada, taki jej lifetimr, nawet w serwisach ASO to mówią i ptoponuną wymianę skrzyni za jedyne 20k PLN pzdr
  12. Za dużo positive camber angle to na pewno ale może być także trochę za dużo toe in - chyba ktoś za szybko próbował pokonać dużą przeszkodę lub dawno zawieszenie nie było naprawiane. Co do napędu 4x4 to one nie lubią różnych rozmiarów kół. pzdr
  13. W granicach 185-200k km padnie AM6 i będziesz rwać włosy z głowy. pzdr
  14. Powinno się parami z kilku powodów. Po pierwsze jeśli jedna pękła to druga pewnie podobnie zużyta, po drugie nowa sprężyna nie jest ugnieciona i ma inna sztywność niż używana. Wpływa to na prowadzenie, prawidłowe zużywanie bierznika opon, hamowanie itp. Ja wymieniam tylko parami, jak klient chce tylko jedną to odsyłam z kwitkiem do innego warsztatu. pzdr
  15. wypsa, w końcy scena hot-rodowa się u nas rozwija Bolęcin nieźle poleciał z projektami ostatnio pzdr

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.