-
Komputer 900 programowanie
Próbowałem szukać ale chyba brak mi w tym umiejętności lub cierpliwości. Czym i jak obsługuje się ECU od silnika 900 by zmieniać mu parametry typu kąt wyprzedzenia zapłonu, mapa paliwa czy wyłączenie immo ?
-
Zakup SC 900
Dzięki za info, ale ja chcę 9'set nie bez powodu. Dopłacanie do 1.1 nie ma żadnego finansowego uzasadnienia, od ok października i tak będę wykładał 3.8 V6 lub 5.3 V8. Sent from my S86 using Tapatalk
-
Zakup SC 900
Witam, nie wiem czy to tu pytać bo dawno mnie nie było i nie ogarniam co gdzie i jak. Pytanie mam ile powinno kosztować SC 900 (rocznik dowolny) tak by miało zdrową budę, wnętrze zdatne do jazdy jedynie dla kierowcy, silnik i skrzynia na tyle sprawne by zrobić ok 10-15k km ? pzdr Sent from my S86 using Tapatalk
-
gn11wasyl obserwuje zawartość Fotele z wbudowanymi pasami
-
Wymiana filtra
Klucz nastawny (duży) lub nasadką od dołu. pzdr
-
Co moze byc przyczyna takiego zużycia opony?
Było by, często takie coś widuję.pzdr
-
Chwalenia się ..... ciąg dalszy :) ... C5 X7 tourer
Nie jestem w pracy by mieć pod ręką serwisówki ale po głowie tłucze minsię 40kkm, ja i tak każdemu zalecam max 30 na oleju ale nie każdy warsztat tak robi lub ma taką wiedzę i zwykły kowalski potem płacze jakie to ujowe są te automaty pzdr
-
stan świec zapłonowych a spalanie
Tak, słaba iskra lub nie w tym miejscu może znacząco powodować utraty mocy przez co depczasz mocniej by jechać to samo czyli więcej paliwa idzie. pzdr
-
Chwalenia się ..... ciąg dalszy :) ... C5 X7 tourer
Mam warsztat, mam serwisówki i z jakiegoś powodu do większości skrzyń podają krótkie interwały 15-30kkm i skrzynie żyją, a dla AM6 to interwały w sumie nie istnieją ... pzdr
-
Co moze byc przyczyna takiego zużycia opony?
Nie ważne jaki masz rodzaj przekładania napędu, 4x4 musi mieć te same rozmiary kół by nie było różnicy przełożeń przód/tył pzdr
-
Chwalenia się ..... ciąg dalszy :) ... C5 X7 tourer
Zakładamy że nas nikt w konia nie robi i stosujemy zalecenia producenta ... pzdr
-
Chwalenia się ..... ciąg dalszy :) ... C5 X7 tourer
AM6 jest znana z tego że przy ok. 200 pada, taki jej lifetimr, nawet w serwisach ASO to mówią i ptoponuną wymianę skrzyni za jedyne 20k PLN pzdr
-
Co moze byc przyczyna takiego zużycia opony?
Za dużo positive camber angle to na pewno ale może być także trochę za dużo toe in - chyba ktoś za szybko próbował pokonać dużą przeszkodę lub dawno zawieszenie nie było naprawiane. Co do napędu 4x4 to one nie lubią różnych rozmiarów kół. pzdr
-
Chwalenia się ..... ciąg dalszy :) ... C5 X7 tourer
W granicach 185-200k km padnie AM6 i będziesz rwać włosy z głowy. pzdr
-
Sprężyny parami czy nie..
Powinno się parami z kilku powodów. Po pierwsze jeśli jedna pękła to druga pewnie podobnie zużyta, po drugie nowa sprężyna nie jest ugnieciona i ma inna sztywność niż używana. Wpływa to na prowadzenie, prawidłowe zużywanie bierznika opon, hamowanie itp. Ja wymieniam tylko parami, jak klient chce tylko jedną to odsyłam z kwitkiem do innego warsztatu. pzdr
-
rat i jego ciągnik
wypsa, w końcy scena hot-rodowa się u nas rozwija Bolęcin nieźle poleciał z projektami ostatnio pzdr