Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bez

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. bez zmienił swoje zdjęcie profilowe
  2. są też małe suviki z hybrydą jak np Aygo X- taaaaaaaaaaaaaaaaaaak?
  3. strasznie małe zainteresowanie wątkiem to podbiję nieco fejm i zadam pytanie: a jaki budżet? SUV czy tradycyjne nadwozie? chinol wchodzi w grę czy nie? Ja bym dla Ciebie brał daćkę
  4. kup elektryczny przewód grzejny i już. włączysz go jak będzie mróz i tyle
  5. nie warto
  6. takie coś jak to mam za pińc złotych od kilkunastu lat, nie chowam na zimę i nic tego nie rusza oczywiście mam tez kolekcje różnych pistoletów ale i tak najlepsze jest najprostsze
  7. Się zabieram do malowania ale nienawidzę zabezpieczania wszystkiego. Czy pojawiły się jakieś nowości ułatwiające to zadanie? Naprawdę niekapiące wałki, jakieś nowości dot. zabezpieczeń? Czy w ogóle nic się nie zmieniło od lat?
  8. bez odpowiedział Harp na temat - Zrób to sam
  9. bez odpowiedział Harp na temat - Zrób to sam
    ale to wygląda jakby podkładka rosła a nie zaszepiony zrzez - tnij podkladkę
  10. bez odpowiedział deszczowyRoman na temat - Zrób to sam
    tylko beton 🤩 goły beton
  11. bez odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    idealnie !!! 😍
  12. bez odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    to ma sens - po co płacić za 3 obiady dziennie w trasie skoro można po taniości upichcić coś pod ładowarką tylko złodziejkę jakąś musiałbyś ogarnąć
  13. bez odpowiedział Rado_ na temat - Motokącik
    Prywatne ogladane przeze mni też nie błyszczały
  14. bez odpowiedział Rado_ na temat - Motokącik
    tłumik, jakieś profile trzymające to czy tamto pod podwoziem to wszędzie rdzewieją ale podłoga to jednak nie. Jak ciągle jeździsz po budowie to piach może wycierać rdze na bieżąco ale oglądałem taką 2021r, po budowie, stała jakiś czas na placu polizingowym i była cała ruda pod spodem... cała!!! 🫣
  15. bez odpowiedział Rado_ na temat - Motokącik
    Nawet w stojącej w salonie były na elementach plastikowych deski rozdzielczej niewycięte włoski nadlewek od wtryskarki ale może ja jakiś za bardzo czuły jestem.
  16. bez odpowiedział Rado_ na temat - Motokącik
    oglądałem 3-5 latki po tym jak uznałem, że za nową: "nie no, tyle to nie" i wszystkie byly zardzewiałe od spodu na szwach karoserii albo były usmarowane biteksem, żeby to ukryć. Oglądałem 5 czy 6 sztuk. Może nie miałem szczęścia.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.