Skocz do zawartości

Citroen C5 1,6 HDI => opinie?


adam14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na oku taki model, C5 z silnikiem HDI 1,6 110KM. Rok 2005 więc model nowszy, nie wiem jak go się oznacza, poliftowy?

Oglądałem, sprawny, nie sieje błędami, ale na podpięcie jakiegoś komputera przyjdzie czas jak będe bardziej zainteresowany. FAP ok, po przeglądzie. Czy jest, czy to prawda niewiem.gif Wyjdzie w serwisie.

Potrzebna jest opinia na temat tego autka z tym silnikiem. Jest tu jakiś posiadacz takiego modelu? Zastanawiam się jak ten silniczek daje radę w aucie tej wielkości.

Demon prędkości to to nie jest i przy passacie 130PD wymieka zlosnik.gif ale jest cichy i mało pali a to teraz jest priorytet. Poza tym ładny jest zlosnik.gifhehe.gif

Warto? Nie warto? Dopracowany? Badziewny?

Będe wdzięczny za opinie 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma taki silnik w berlingo służbowym i nie psioczy na niego. A przebieg jest duży. Raczej nic z silnikiem nie robił. Musze jeszcze podpytać. Berlingo się fajnie odpycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 200kkm z zawieszeniem nie robisz nic ( jak auto było regularnie na przeglądach) silnik pali tyle co nic, ale jest jak dla mnie zdecydowanie za słaby na takie auto. Prowadzenie na zakrętach bardzo dobre, komfort nieosiągalny dla tradycyjnego zawieszenia. Auto tanie w eksploatacji i bardzo komfortowe. Jednak zwróć uwagę na wyposażenie bo siedzenia w najtańszych wersjach to tragedie.

Niemniej 9 poduszek i ESP masz nawet w "golasie" ( tylne szyby na korbki itd.)

Brat ma c5 z 2007 ale to też I generacja po lifcie czyli taki jak ten właśnie z tym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do 200kkm z zawieszeniem nie robisz nic ( jak auto było regularnie na przeglądach) silnik pali tyle

> co nic, ale jest jak dla mnie zdecydowanie za słaby na takie auto.

W zawieszce to się trochę tej hydrauliki boję, ale znajomi co cytrynki mają też mimo wieku nie robili tego układu.

Silnik fakt słabiutki i to chyba mnie najmniej przekonuje do tego modelu, mam chyba za duże oczekiwania po szybkim passacie...

Ten rozpatrywany c5 ma fajny wypas, wsio elektryczne, jednak podłokietnika brakuje. Ale to się wystruga zlosnik.gif

Dzięki za info. Ktoś jeszcze coś doda? 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.